electronic store

Якщо ви хочете придбати якийсь товар народного вжитку, то маєте два варіанти. Припустимо, вам потрібен фотоапарат. Приходите в магазин і говорите продавцю щось типу "Мені потрібен рожевий компакт, в межах 4000 грн. і щоб знімав як дзеркалка". А далі на совісті продавця. Припустимо, магазин нормальний, продавець адекватний і ви отримали на свої гроші якісний товар. Тобто, ваша нова камера цілком успішно робить цілком якісні знімки. То навіщо тоді морочити собі голову і шукати щось іще? І тут ви виявили, що у вашого друга із вчорашньої вечірки вийшли куди кращі світлини, ніж у вас. На ваше превелике здивування, друг не фотограф, а його камера не дзеркалка. Як, обуритеся ви, у мене-ж такий гарний фотік з сенсорним екраном та WiFi, який придбано в такому іменитому магазині. Він має бути кращим, ніж у всіх!

Може, ваш фотік не кращий, ніж у всіх, але, принаймні, він нормальний. Але якщо ви підете другим варіантом вибору техніки, який я зараз запропоную, то зможете отримати як дійсно найкращий за ваші гроші товар, так і схопити найкращого облизня. Залежить, звичайно, від вашого інтелекту та стараності.

Другий варіант полягає в тому, що вам доведеться вникнути в основні принципи роботи товару. Якщо це фотоапарат, то познайомтеся із страшним словом "експозиція". Якщо ви у школі ходили на уроки фізики, то воно не таке і страшне. На сайтах великих інтернет-магазинів є статті типу "Як обрати собі %назва_товару%?". Ні, прочитання цієї статті вас не зобов'язує брати товар саме в тому магазині. Іще на сайтах тих-же інтернет магазинів є фільтр товарів - ви ставите галочки навпроти бажаних характеристик (в т. ч. ціни) і вам видається перелік товарів, що їм відповідають. Знову-ж таки, користування цим фільтром не зобов'язує купувати саме в тому інтернет-магазині. Навіть реєструватися не треба.

Іще є сайти-каталоги, де зібрані товари і ціни з багатьох магазинів. Там теж є фільтри. От тільки, буває, опис товару не точний - тоді гайда на сайт виробника. Ну і на останок - відгуки про товар. Вони є, починаючи від сайту інтернет-магазинів та каталогів (але там премодерація), закінчуючи сторонніми сайтами та форумами, які ви зможете нагуглити за назвою товару + слово "відгук". Якщо товар справді поганий, то відповідні відгуки знайдуться. Як і про хороший.

Повернемося до страшного слова "експозиція". Розуміння його та деяких інших супутніх понять не забере у вашому мозку багато нейронних ресурсів. Але дозволить зрозуміти, чому ваші вечірні фотографії такі розмиті, на які характеристики фотокамери варто заритися, а які є плодом творчості маркетоїдів. Так, навіть недзеркальною камерою можна робити чіткі фотографії увечері, без червоних очей, які не соромно буде викласти у вконтактик. Я не сказав, що це буде професійне фото, але, принаймні, на ньому буде видно те, що ви хотіли зняти.

Ну, так, вам доведеться потрудитися, пропустити через свою голівоньку чимало інформації. Врешті, витратити чимало часу. Але, якщо ви розберетеся в цьому самі, тільки тоді у вас з'явиться вибір. Без цього він буде виключно на совісті у продавця.

P.S. Своїм новим монітором, якого вибирав з місяць, задоволений. Вчора малював, запускав GIMP та Inkscape - казка. Максу, з його сувоями, напевне і 27" буде мало, але, принаймні, основне помістилося. Екранне меню взагалі оригінально зроблено - на кнопках нічого не написано, зате пишеться навпроти кожної прямо на екрані, типу як у банкоматах. 2 USB збоку прироблено зручно + 2 знизу для тих пристроїв, які підключені постійно. Дууууже зручна нога з підставкою на пружині - щоб припідняти монітор, досить знизу його пальчиком підіпхнути. Кольори та яскравість радують око - на фотографії приємно дивитися. Ну, от і все.

old electronic