Цей допис бере участь в розіграші подарунків: 5 коробок з таймером-конструктором uGears я роздам читачам. Деталі тут: /prize2016

З цим ноутбуком неможливо працювати. Ні, з ним усе гаразд — і продуктивне начиння, і зручна повнорозмірна клавіатура, і класичний форм-фактор. Все стабільно працює, все літає, програми запускаються.

Проте коли ви хочете щось на ньому зробити, вас постійно відволікають. Отже, в мої загребущі нарешті потрапив серійний взірець Acer Predator 15 — фірма наразі проводить активну рекламну кампанію серії, тому привезла взірців стільки, що вистачило погратися і мені.

Загальний вигляд

Чесно зізнатися, я спочатку навіть крутив носом, бо лишилася лише мінімальна конфігурація із Core i5, 8 ГБ мізків та GeForce GTX 970M. Але виявилося, що мізків там аж 16, Core i5 чотириядерний і дуже проворний, а відяха за продуктивністю тягається із моєю настільною GTX 950, тому машинка тягне всі сучасні ігри на ура, щоб вони горіли в грубі ті ігри!

В цьому місці я вам хотів детально розповісти про технічні характеристики ноутбука, проте зателефонував логіст і сказав, що треба завезти жовтого трактора із Деберцена в Цюрих. Тож я заводжу свій новий екологічно чистий Mercedes Actros Euro 6 і кочуся широкими трасами через пів Європи. Знімки екрану збільшуються.

ETS2 screnshot
ETS2 screnshot
ETS2 screnshot
ETS2 screnshot
ETS2 screnshot
ETS2 screnshot
ETS2 screnshot
ETS2 screnshot
ETS2 screnshot
ETS2 screnshot
ETS2 screnshot
ETS2 screnshot

Гра не дуже вимоглива по частині графіки, тому на самих максимальних налаштуваннях давала, залежно від місцевості, від 50 до 70 кадрів за секунду. Я відключив емуляцію втомлюваності, тому приїхав раніше і в мене є трохи часу написати про ноутбук.

  • Процесор: чотириядерний Intel Core i5 6300HQ, в дорожчих моделях Core i7 6700HQ.
  • Оперативна пам’ять: 16 ГБ DDR4 2133, в каталогах бачив до 32 ГБ, на виставку приїжджав монстр із максимумом в 64 ГБ.
  • Відеокарта: GeForce GTX 970M із 3 ГБ власної пам’яті, в дорожчих моделях GTX 980M.
  • Носії даних: SSD 128 ГБ, HDD 1 ТБ, ставлять до 512ГБ/2ТБ відповідно.
  • Екран: 15", TFT, FullHD, матовий. В цьому місці Acer пожартували і поставили на демонстраційний зразок TFT матрицю, проте на ринку все з IPS. Минулого року на виставковому зразку ми бачили чудовий екран.
  • Мережа: WiFi b/g/n/ac + Gigait LAN, що можуть працювати разом для максимальної продуктивності.
  • Порти: 4хUSB 3.0, USB 3.1, оптичний привід, картрідер, аудіовхід та аудіовихід, HDMI, Display Port.
  • Особливість: програмовані клавіші, фірмова програма Predator Sense, що дозволяє їх програмувати, а також керує підсвічуванням клавіатури та вентиляторами.
Комплектуючі
Комплектуючі

Серія Predator цікава тим, що я її починаю знімати із упаковки, на відміну від бюджетних ноутів із жалюгідними картонками, тут велика блискуча коробка, що не помістилася до кадру:

Велика коробка
Маленька коробка
Ноутбук в коробці
Лого

А в ній іще одна коробка, маленька, але важка. Таку можна обмотати червоною стрічкою з бантиком і вранці приносити до ліжка імениннику. Ну а в ній сам ноутбук, ясне діло.

П’ятнашка на вигляд трішки відрізняється від сімнашки, яку я вже тримав у руках, зокрема програмованими кнопками, що винесені зверху клавіатури, а не збоку.

Вигляд

Ззаду так само світяться смужки та логотип, спереду клавіатура та програмовані кнопки.

виляд ззаду
Клавіатура
Ліві порти
Праві порти

Підсвічування клавіатури розбите на чотири зони, що вмикаються окремо за допомогою Predator Sense.

Світло

Дана утиліта дозволяє запрограмувати на верхні кнопки макроси із будь яких натиснень клавіш, як із затримками, так і без, що, по ідеї, корисно в різних стратегіях та RPG, де гравцю потрібно розвивати швидкість до 500 клацань за секунду. Я до таких не належу, проте комбінації для роботи з текстами та блогом також прекрасно тут працюють.

Селяни пронюхали, що я вже повернувся із Цюриха і прийшли просити начистити пику нахабним бандитам та всіляким мерзенним монстрам, що лазять по трактах та лісах, грабують та убивають.

Відьмак 3
Відьмак 3
Відьмак 3
Відьмак 3
Відьмак 3
Відьмак 3
Відьмак 3
Відьмак 3
Відьмак 3
Відьмак 3
Відьмак 3
Відьмак 3

Відьмак більш вимогливий до графіки, тому на високих налаштуваннях (все, окрім NVIDIA HairWorks) давав 40-45 кадрів за секунду, що цілком прийнятно. Взагалі, гра видалася мені сумішшю Сталкера та GTA San Andreas. Замість аномалій — магія, бігаєш по великих територіях, мочиш монстрів, виконуєш завдання, збираєш лут, прокачуєш зброю, торгуєш. Від GTA — величезний ігровий світ, багато людей і можливість поцупити будь якого коня чи човна, а також матюки, повії та блек-джек.

Селяни відчепилися, тому, поки не прийшов хтось інакше, розкажу далі про ноутбук. Великі габарити, звісно, не додають мобільності, проте у випадку ігрової машини, дають перевагу в охолодженні. Суть у тому, що цей апарат не перегрівається. Якщо в тоненькому Aspire V Nitro Black Edition гаряче повітря ззаду може обпекти коліна, то тут чути ледь теплий подих. І не тому, що він не гріється, а тому, що це тепло розбавлене великим об’ємом повітря. Так що сміливо може стрибати в саме гаряче місилово.

Низ
Гнізда для оперативки
Товщина
Вентилятори

Коли ви відкриєте кришку знизу, то помітите, що там немає оперативної пам’яті. Насправді, в ноутбука чотири гнізда, два із них, що були зайняті планками по вісім, приховані десь знизу, а в два порожніх велика спокуса доставити іще. Також можна поставити додатковий SSD формату SATA.M2 щоб отримати RAID щоб карати всіх у продуктивності.

Отже, я буду закінчувати і віддавати цей ноутбук, а то іще доведеться бігати в постапокаліптичному світі в Fallout 4, або мочити мамонтів в Far Cry Primal. На кінець ось вам посилання на папуги, виставлені 3dmark. Ноутбук і справді ігровий — окрім як гратися в мене мало що на ньому виходило, тому змушений був віддати. І, як для свого призначення, він досить хороший.

На цьому в мене все, скоро, сподіваюся, будуть великі дзеркалки і трохи туризму, не перемикайтеся.