Це — радянський годинник Електроніка 59:

Електроніка 59

Авторство знімка не встановив, поцупив звідси: http://my-cccp.ru/elektronnye-sovetskie-chasy/

Досить рідкісна, експортна модель, дуже красивий строгий дизайн корпуса — за винятком радянського герба та напису (вимовляти американським акцентом) Glasnost — Perestrojka. Такі колись були в мого татка — десь дісталися по знайомству, потім в середині 2000-х його поносив я — але заглючила електроніка, а пізніше я став ходити з мобільним телефоном. Хоча, годинник той і понині десь лежить.

Так от, до чого я це веду — хочу собі нового годинника, оскільки постійно тягати із кишені лопату не зручно. Біда в тому, що на відміну від фотоапарату чи ноутбука, до яких у мене були суто технічні вимоги і було начхати на дизайн, при виборі годинника грає велику роль суб'єктивний фактор "подобається — не подобається" і я не знаю напевне, що я хочу.

З одного боку я хочу годинник із функціями — компас, барометричний альтиметр, калькулятор (є в продажу такі комбайни), з другого боку хочу строгий дизайн, бо Casio G-Shock із 90-х мені не подобається, а з третього боку я не вельми грошовитий. От і переглядаю каталоги, вибираю.