Цікаві матеріали, що були опубліковані в ЖЖ до 18 вересня 2011 року, відколи я почав писати в стенделон
baby

thepiktor's friend ( 21:41:40 ) Побачення трохи затягнулося thepiktor ( 21:42:01 ) Гарно бачишся. thepiktor's friend ( 21:42:37 ) Ну, їй завтра у пологовий будинок, тому вже вдома.

Теги: 

Злий викладач інформатики, серед іншого, використовує обчислювальну потужність своєї техніки для розваг. Для цього він не пожалів більше грошей на відеокарту, більше оперативної пам’яті та кращий процесор. Ну, не геймерська система, але останній Call of Duty та GTA їздять практично на максимальних налаштуваннях.

Теги: 
Тут, традиційно, мала бути якась картинка — з баблом, чи судовим виконавцем, що конфіскує заставне майно, але автор полінувався її шукати та підбирати.

На початку літа до нас на роботу з’являлися представники нашого зарплатного ХХХ-банку і втирали про додаткову до зарплатної кредитну картку.

Теги: 

Хтось хоче побувати коло єгипетських пірамід, хтось у Парижі, комусь достатньо сходити з палактою у похід на Говерлу чи Ай-Петрі. А от я хочу побувати на Вікіскладі. Бо там, насправді, дуже багато цікавого. Навіть страшно стає, коли подивишся, що там є. Цікаво, чи були там інспектори з МАГАТЕ?

Ви думаєте, Титанік досі лежить на дні Атлантики? Хуй там:

Теги: 
— Найбільш безпроблемний кредит той, від якого ви відмовилися.
Теги: 

І так, планувалося, що мій організм в цю п’ятницю перебуватиме у Львові. Власне, плани виконуються, так як на той момент квитки були уже придбані, тобто, за них заплачено бабло. Власне, я там уже був у 2009-му, тоді робив багато фотографій, а цього разу знімав лише те, що вважав вартим уваги. Та і писати фотоекскурсію по місту навряд чи є сенс — там бувають усі, хто мало-мальськи кудись їздить.

Теги: 

Відразу хочу попередити — знімалося усе на телефон, звідси погана якість деяких знімків, особливо знятих в приміщенні. Та-й часу не було нормально прицілитися, підлаштувати експозицію, порівняти кадр — все бігом, а ще всі хотіли сфотографувати свою персону на фоні чергового цікавого об’єкта, тому зробити нормальний знімок було вкрай важко. Треба якось підбити друга, та поїхати туди неспішно машиною — дорога не далека.

Отже, вилізли ми із автобуса і перша картина, що стала перед нашими очима:

Теги: 

Я люблю вибиратися кудись в світ за очі на екскурсії, але ніяк не виберуся в одне місце зовсім поруч, коло якого я буваю мало не щодня. Але приїхав охочий товариш, якого я обіцяв туди зводити і ми пішли до парку "Олександрія". Ми не заморочувалися краєзнавством та історією, графами Потоцькими та Семеном Палієм, всякою ботанікою (там рай для них, напевне, як і в Софіївці). Ми просто прогулялися парком та подихали свіжим оксиґеном. Взагалі, там можна довго ходити та дивитися на ландшафти, навіть не знаю, наскільки цей парк менший, чи не менший за Софіївку.

Теги: 

Отже, завершу свій допис про музей кавайних девайсів для боротьби із світовою демократією ракетних військ стратегічного призначення. В попередніх дописах було розглянуто виставковий зал, спуск до командного пункту, ракетну шахту та суворі МАЗи забезпечення. Залишилося саме головне та цікаве — пекельний деструктор від радянського конструктора Уткіна, створений у КБ "Південмаш" у Дніпропетровську — ракета Воєвода, яку НАТОвці прозвали Сатаною за її готично-чорний корпус.

Теги: 

 

На цей допис діють ті-ж попередження, що і на попередній — про якість фотографій, цинізм та неполіткоректність і про унікальність матеріалу.

Правила дорожнього руху для водіїв МАЗів — при перетині перехрестя переконатися, що немає інших МАЗів, якщо ні, то продовжувати рух.

Теги: 

Сторінки