Я, окрім вагону фотографій, зняв трішки відео ходу по Прип'яті. Знято по дорозі до Сваловичів. Не зважаючи на те, що фотоапарат дає FullHD картинку, ТиТруба повернула лише якість 360 точок.

Натрапив на канал в Youtube DigitalRev TV, що нагадав мені Top Gear, тільки про фотографію. Чувачки із Гон Конга тестують нові камери, розказують всякі прийоми фотографії, ламають камери, знімають дівчат, намагаються навчити нуба знімати дівчат. Коротше, заганяються.

Для тих, хто не розуміє англійською, є спроби перекласти це на російську, тільки далеко не всі серії.

Рідкісний випадок копіпасти в моєму затишненькому. Тривале (43 хвилини) відео чувака на візку, який катається по океанському лайнері Queen Mary II. Ну, по перше, вражають великі розміри судна — він їде, іде, іде — хоч і повільно, але довго. QM2 хоч і не є найбільшим пасажирським судном на світі, проте найбільший океанський — прямий нащадок відомих Queen Mary, Луізітанії, Титаніка та інших трансатлантиків. Особливістю їх є високі борти, гострий ніс і здатність ходити по злих штормах, тоді як круїзники сучасного типу (флот Royal Carribean) топчуться в теплих Карибах чи Середземному морі (Costa Cruises) і обминають шторми.

Так ось, якщо не визирати у ілюмінатори, та не виходити на відкриті палуби, то всередині ви бачите великий готель + торговий центр + ресторани та кафе і нічого не нагадує про море. І, що головне, все це доступне для людей із обмеженими фізичними можливостями — окрім автора відео (він за кадром, ми лише здогадуємося, що він на електричному візку) видно іще чимало таких людей. Отже, прошу дивитися.

Якщо я колись туди дорвуся з фотіком, то дня два-три буду тільки лазити по судну, напевне.

Цікаво, що співатимуть представники України на Євробаченні 2014/2015? Це грузинський гурт в 2009-му.

В пошуках всякої інформації, забрів на сторінку Мустафи Найема у ВК, а там викладено фільм "Відкритий доступ", який так довго анонсували і який я хотів подивитися. Фільм трішки марудний, проте дивитися можна.

Як зробити ялинкову іграшку? Дуже просто.

1. Розігрій.2. Подуй.
КолажКолаж
3. Розмалюй.4. PROFIT!!! Іграшка!
КолажКолаж

Тих, кому мало такого лаконічного пояснення, прошу під кат. Буде жменька фотографій та відео процесу.

Хочеш усе сфотографувати, не вистачає рук, щоб натискати на кнопочки в камерах? Zoltan Hubai рулює батареєю дзеркалок за допомогою одного планшету. Фотокамери із вбудованим WiFi можуть керуватися взагалі через мережу, а не через USB - на відео видно роутер для цього.

Задоволення цілком доступне - автор не жадібний, дає свою програму усім охочим. Батарея, плі!

Цікаве відео на противагу стереотипним роликам про білявок, які не можуть нормально припаркуватися чи проїхати. Рідкісний випадок копіпасти в моєму затишненькому.

Економія — то добре, але не завжди. Ось, наприклад, економія на рекламі призводить до того, що телеглядачі кривляться і перемикають канал, лаючись про дебілів, які цю рекламу зробили. Сьогодні ми розглянемо протилежний приклад — коли глядачі самі їдуть здалеку натовпами, щоб подивитися на рекламу. Більше того, цю рекламу масово фотографують, знімають на відео і викладають хто куди може — у моціальні мережі, в блоги і так далі. Мова піде про знаменитий вінницький кондитерський фонтан, на який я добровільно поїхав дивитися. Для тих, хто не знає — він збудований Roshen'ом, виробництво якого знаходиться геть поруч, а над акваторією, де знаходиться фонтан, скромно висить логотип.

1. Стелла на в’їзді о Вінниці заставлена пляшками. Приїжджати до міста бажано за дві-три години до початку показу, що відбувається з 21-ї по 22-гу годину.

Знак Вінниця

Жарти жартами, срач в кулуарах — то все фігня, його зачинщик уміє робити і цілком серйозні речі. Для того він і тарабанив з Росії до нас три камери зі штативами, диктофон і, напевне, інший електронний мотлох. Ще минулого тижня на Майковий сервер приїхали відео від нього — одночасно показується доповідач, слайд презентації та слухачів із залу. При тому, що все чути — не тільки доповідача, а-й запитання із залу.

Можна потягнути звідси: http://ftp.linux.kiev.ua/pub/conference/2012/video/belonesox/

На наступний рік робити щось примітивне як у мене вже не хочеться — треба шукати охочих з камерами та кооперуватися.

Сторінки