Цей травень в мене видається туристичним. Ну, по перше, цей травень в мене розпочався не 1 травня як у всіх людей, а вранці 29 квітня, коли я виліз із поїзда в Івано-Франківську і поїхав з веселою компанією в Карпати на бограч.

Бограч 2017

План був наступний — натовп із сорока чоловік збирається на полонину Боярин, що в Ґорґанах, заносить туди казанки, продукти і себе хороших, стає табором, готує бограч і всіляко це святкує до пізньої ночі. Наступного дня всі розбігаються по різних маршрутах залежно від того, хто скільки вихідних має.

Бограч-гуляш — мадярська страва пастухів, що довго вариться в казані на вогнищі.

Оператор жопорук, я вас попередив. Ну і скло не надто підходяще для рухомих об'єктів. Але якщо вам так подобаються маленькі поїзди, то можна подивитися.
— Ми експериментуємо із тематикою статей, пробуємо різні теми, відмінні від основної, шукаємо, що сподобається читачам.
Редактор сайту
— Я в дитинстві любив конструктори. В мене було декілька різних, проте вони були простенькі. І я хотів багато-багато деталей, щоб збирати з них усе.
Автор сайту

А чим ви любили гратися в дитинстві? А чим хотіли гратися? А може ви і зараз не проти чимось погратися? Ось я не відмовив собі в задоволенні і погрався конструктором від Makeblock. Ні, я не купував його і у нас у продажу його немає, тільки через Інтернет. Та й недешева ця забавка.

Загальний вигляд

Makeblock — це конструктори для навчання дітей основам програмування — в його основі лежить плата з Arduino. На сайті виробника є різні набори — від мінімального Starter Kit до великих наборів. Деталі та складові можна докупити пізніше залежно від бажання.

Ну не можливо грати Pokemon Go в Україні, ти їх ловиш а суди відпускають
Коментар в Інтернеті про нову гру.

Цікаво, а чи можливо займатися ботоводством у Pokemon Go? Видираєте APK, запускаєте його у віртуальному середовищі, що подає програмі фейкові GPS-дані, гіроскоп та компас. Камера, кажуть, необов'язкова в програмі, хоча їй можна згодувати картинку з Google Earth.

Тобто, або ти просто сидиш в теплій хаті і нікуди не вилазиш, тільки стрілочки топчеш на ноутбуці, або навіть і цим не займаєшся, скрипт дві-три години на добу "ходить" із пішохідною швидкістю по околицях і збирає Покемонів, а ти потім ними баригуєш.

P.S. Ні, не грав.

Подивився я новий сезон Top Gear і ось що хочу сказати. Кларксон, напевне, мудак, але незамінний мудак. Без нього шоу вийшло прісним. Тобто, із розважально-автомобільного перетворилося просто в автомобільне. І справа напевне не в Евансі, хоч його стільки критикують. Отже, по пунктах:

 • За весь сезон нові ведучі нічого не змайстрували: у старих були лімузини, електрокар, фургон на повітряній подушці, карета швидкої допомоги, автомобіль-амфібія, автомобіль-дача і багато іншого.
 • За весь сезон нові ведучі нічого не зруйнували. Жодного вибуху.
 • Не було цікавих подорожей - тобто, вони їздили в Африку, де Джордан відламав бампера машині і один раз вони переїхали вузький місток і все. Де пригоди?
 • Не було неймовірних автомобілів - типу Брутуса з двигуном від бомбардувальника часів Другої світової чи бронемашини Мародер.
 • Ведучі не капостили один одному.
 • Ну і ніяких нових жартів.
Top Gear, season 23, episode 4

Цікаво, чи є серед моїх читачів той, хто це дивився? Цікаво, що там вийде із The Grand Tour?

Тут в мене виникла безумна ідея комп’ютерної гри. Попереджаю відразу — травою не поділюся, пихнув всю сам. Отже, поїхали.

 • Жанр гри — щось середнє між RPG та FPS. Ми граємо за ІТ-блогера, або ІТ-журналіста, який пише огляди.
 • Замість коридорів космічної бази чи темних підземель — нескінченні офіси.
 • В якості зброї ноутбук та фотокамера.
 • В якості ворогів — всілякі новинки, що треба оглядати. Протагоніст "стріляє" їх фотіком і швиденько пише огляди. Варто продумати, як атакуватимуть вороги.
 • В грі буде система характеристик та можливість їх прокачувати. Швидкострільність фотокамери, швидкість набору тексту, популярність сайту, швидкість обробки знімків на ноутбуці та інше.
 • Ну і боси — самі топові і дорогі пристрої.

Доповнюйте ідею.

Youtube — це не тільки відеохостинг, а й велика ігрова платформа — в ньому можна проходити ігри. При чому, тут безліч переваг проти інших платформ, зокрема:

 • Величезна кількість ігор, що постійно поповнюється.
 • Всі вони безкоштовні — вам не треба платити ані копійки, щоб пройти новинку ігрової індустрії на Youtube, піратити також не потрібно, все легально!
 • Ігри не треба завантажувати з Інтернету і встановлювати — відкрив і відразу грай.
 • Абсолютна незалежність від платформ та системних вимог. Ексклюзив на Xbox чи PS4? Нова іграшка із захмарними системними вимогами? Та байдуже — ви її пройдете навіть на дешевому смартфоні. Навіть на телевізорі, який для ігор не призначений.
 • Можна зберігатися абсолютно в будь який момент, навіть якщо гра цього спочатку не підтримує.
 • Ну, єдиний недолік — неможливість впливати на хід гри, але то дрібниці в порівнянні із значними перевагами.

Так що грайте на Youtube, не пошкодуєте.

Я просто хотів прикинути, як звучатиме українською російська рекамна пісенька на продукцію Крістіана Лубутена. Бажано без матюків.

А тепер підставте в неї запропонований вами, або іншими коментаторами, варіант. У Твіттер запропонували варіант "Облагороджений":

https://twitter.com/yurchor/status/694922604684140545

Я тут повернувся перегляду класичного Бонда, тому маю кілька питань для обговорення. Зазначу, що нижче наведені мої особисті асоціації, що можуть бути неточними через те, що в голові не тримаються всі серії франшизи. Також я не збираюся критикувати сюжети та реалістичність фільмів.

 • Який актор вам більше подобається і які асоціації навіює? Я схиляюся до Шона Коннері, він виходить таким бабієм та гультяєм. ПлейБонд, так сказати. Він органічно виглядає в казино між жінками з випивкою, а в перервах можна начистити комусь пику. При чому, мордобій у нього більш легкий та невимушений.
 • Пірс Броснан, на мою думку, найбільш бойовий Бонд. Дає прочухана скаженими росіянам та північним корейцям. Тобто, з жінками та випивкою він також є в кадрі, проте це не так запам'яталося. Ще й режисери тоді експериментували, замінили М на тітку, а автомобілі на BMW.
 • Тімоті Далтон якийсь пластиковий Бонд-тінейджер. Саме таке враження в мене сформувалося, коли я вперше його побачив. Може просто тоді такі роки були.
 • Про Джорджа Лезенбі та Роджера Мура не маю нічого сказати, не запам'яталися.
 • Денієл Крейг - емо-Бонд. В нього якісь внутрішні переживання, особисті проблеми, минуле. Махається він не так вправно - більше ображають його, ніж він. М читає нотації, її зверху також по голові не гладять: коротше, ці кілька серій можна поєднати заголовком "Золотий вік шпигунства закінчено".
 • Хоча, автори таки роблять спробу повернутися до класичного Бонда, про що дали зрозуміти в Скайфолі - вбили тітку, повернули на пост М дядька із зализаним волоссям, повернули старий Астон Мартін і, навіть, коктейль з горілки та Мартіні (хоча Дом Периньйон, як на мене, звучить краще).
 • В Спектрі вони продовжили повернення до старого - повернули Спектр та Блофельда і Бонд, ясне діло, не вбив його - тож ми знаємо, з ким він буде бодатися в наступній серії, адже жопорука британська поліція, як завжди, відпустить головного злодія. Кажуть, що це останній фільм з Крейгом, на мою думку він в класичну картину не вписується.

Ну ось і все, які ваші думки з цього приводу? Картинка по запиту "тролейбус Бонда", МАЗ ЕТОН із Білої Церкви, має катапульту для бабусь, ракети, їздить по дну Росі, а водій п'є Дом Периньойн. Фото metro-max11584.

Тролейбус Бонда

У мене для вас дві новини. Погана — я не втримався і порушив обіцянку, вставив до блогу твіт. Хорошу читайте в твіті.

P.S. post-factum, в дописі довге тире. :)

Сторінки