Для того, щоб новорічний салат олів’є краще засвоювався, я погуляв сьогодні по зимовому парку Олександрія, зробив декілька (десятків) фотографій та разочок підковзнувся. Заходили зі сторони Гайка. Коло кожного входу до парку, зазвич стоїть budka with baryga sitting there1 і продаються вхідні квитки. Проте сьогодні там нікого не було, тільки вусатий чоловік (напевне, охоронець) визирнув на нас, коли ми прямим наведенням топали в парк. Я вже думав, що сьогодні впускають на халяву, але на інших входах квитки, таки, продавалися, хоча то для нас вже були виходи.

Алея до адмінбудинку

З тої сторони парк малолюдний та мало доглянутий. Але ближче до центру виявилося, що сьогодні багато народу прийшло погуляти сюди.

Парк Олександрія дерева

Найбільш популярні доріжки досить висковзані, з гірок катаються діти на санчатах, вигулюються собаки.

Верхнє озеро та китайський місток

В магазині, що у торці колонади "Ехо" висить вивіска "Морозиво".

Олександрія колонада Ехо

Колонада "Ехо" підходить не тільки щоб горланити в ній. Зненацька виявилося, що в ній можна співати. Ну, я не пробував, але поруч культурно відпочивала весела компанія людей старшого віку, які хором співали українських пісень. Голоси було чути далеко.

Олександрія пейзаж

В цілому, краєвиди більше підходять для весни, оскільки із гілок сніг практично повністю спав, але на землі ще є.

Олександрія пейзаж

Олександрія пейзаж

Олександрія Китайський місток

Захопливий квест — сфотографуй Китайський місток так, щоб на ньому було видно найменше людей. Час обмежено терпінням твоїх супутників.

Олександрія розтає сніг

Весняності краєвидам додають прогалини в снігу, що трапляються ближче до водойм — там, навіть, проглядає сяка-така зелена травичка. Бракує підсніжників для повноти, але не час іще.

Олександрія Китайський місток знизу

Олександрія пейзаж

Олександрія пейзаж Рось

Олександрія пейзаж

Олександрія руїни водоспад

Олександрія руїни вдодоспад

Ну от і все, писати багато ні про що, бо про парк писано переписано, та-й уже викладав літні фотографії його із коментарями. Може викладу деяке відео, якщо буде що.

1. Авторські права на вислів "budka with baryga sitting there" належить noddeat.