Отже, мій організм, як і планувалося, потрапив на конференцію OSDN, куди притягнув свою відеокамеру і, наразі, обіцяє, що скоро викладе потиснене відео, але настільний комп’ютер зайнятий, а ноутбук слабуватий для швидкого перекодування. Коротше, перед попереднім дописом у мене було написано про студентські відмазки, там щось оберіть на свій розсуд.

ip v6

Вцілому — як і в минулі роки, хоча в кінці дещо затягнули гуму, тому закінчили аж а 8-й вечора. Явних лулзів, як в минулі роки, не було, тобто на сцені ніхто нікого шнуром від мікрофона не душив, перед камерами не кривлявся, все серйозно і гарно. Ну, звичайно, були товариші із почуттям гумору, але без клоунади. А ще цього року особливо пафосно вилізли спонсори — одні захопили цілу секцію, інші просто піарилися. А, до речі, освіта цього року не підвела — бо була представлена, по суті, одним доповідачем, який приїхав.

Отже, почалося все з Хостмайстра, що розказував про судний день, який уже настав, але в той же час не настав — типу за Шрьодінгером. Малося на увазі перехід з IPv4 на IPv6 і чому кінцевим користувачам цього не помітно.

OSDN Conference 2011

До речі, на зал всього одна відеокамера — моя. Минулих років їх було аж три. Не знаю, наскільки популярним буде це відео, але декілька зацікавлених людей мені відомі точно. Міша Шигорін у себе на Мусі (fly.osdn.org.ua — сервер, де воно все лежить). Власне, сам Міша:

Михайло Шигорін

Він то з бородою, то без, то патлатий, то підстрижений, коротше — незрозумілий такий тип.

В силу специфіки конференції на ній були ґіки. Колоритні — патлаті та бородаті також були. Але ґіки відзначаються не лише зовнішнім виглядом, а-й пристроями, що вони із собою носять. Зокрема, не розлучаються вони із ноутбуками та планшетними комп’ютерами і, впродовж конференції, щось там ваяли. Навіть модем із собою взяли щоб не лишитися без інтернетів.

geeks

А той товариш юзає nano, як і я, хоча на фото не розгледіти.

one more geek

Всякі спонсорські банери та вивіски:

banners

Дата-центр Colocall в колишньому бомбосховищі часів холодної війни, мій сайт фізично живе там, тому ядерна атака на Київ йому не страшна.

colocall new data center

Лулзи все-ж були, але не дуже зрозумілі.

lulz non understood

Буквально сортирний гумор:

toilet humor OSDN

Традиційно, як і в минулі роки, учасникам забезпечили таке-сяке хрючево — бутерброди, печиво, цукерки, чай-каву на халяву. В заключній частині учасники навіть зазначили, що конференція була бутербродною — на перерві їх було з’їдено тьма.

food OSDN

Ми перейшли на сторону зла:

food OSDN

У холі на столі стояли ноутбуки з OpenSCADA та демонстрацією якихось виробничих процесів:

OpenSCADA

Один із них — газова станція, на якій влаштували імітацію аварії: (видно на графіках)

Gas station failure

За ноутбуками стояли контролери, які займаються збором інформації. Мій товариш, що не зміг приїхати на конференцію, якраз таким займається по частині цукрових заводів.

OpenSCADA controllers

Серед інших, виступав перекладач всея KDE і високомірно вимагав від розробників себе хорошого поважати пропонував мишам дружбу розробникам шляхи співпраці.

yurchor

На останок пару панорам, гидких, але то з телефона і, звісно, без штатива. Хол будинку ТСО (ДОСААФ, тобто).
Працює горизнотальне прокручування.

entry

Актова зала під час перерви, коли всі ломанулися точити бутерброди:

entry

Ну і все. Відео я вже розпочав кодувати, чекайте