Задача - заборонити хотлінкінг зображень із вашого домені. Причини можуть бути різними, у когось це - трафік, у мене трафіку не багато, проте такі хотлінки засмічують звіти AWStats. А ще я жадібний.

Технічні умови наступні - сервер із Apache2 і Drupal 7. В Друпалі є свій .htaccess, де уже увімкнено використання mod_rewrite, то-ж у секцію запихаємо наступне:

Ця статейка — пам’ятка про те, що я робив, на той випадок, якщо через пару років знадобиться робити це знову. У моєму випадку — я закривав паролем скрипт AWStats.

Не скажу точно нічого за господарів садиби, чув, що це родина успішного сквирського агробізнесмена. Хто знає точніше — поправте. Суть в тому, що вони, напевне, хочуть вписати своє ім’я поруч із Браніцькими та Потоцькими — тобто, не просто колотять багатство, а-й будують що небудь цікаве. Зокрема, до його садиби можна приїхати на екскурсію. Що ми і зробили.

Вигляд на ставок та частину садибу, що ми бачили від храму, але трішки з іншого ракурсу. Полянка з пеньочками, що слугують столиками та стільчиками. По ту сторону видніється пляж. Нормально.