Хочу придбати собі на початок сезону великий, більше ста літрів, наплічник для не екстремальних пішохідних прогулянок, щоб можна було туди засунути побільше речей.

З тим, що в ньому має бути, я більш-менш розібрався — каркас для жорсткості спинки, сіточки для вентиляції спинки та шлейок, регулювання самих шлейок — на поясі, на плечах, на грудях, RipStop, підвал та бічні кишені. Власне, в мене є невеликий наплічник, де все це є, але мені мало в ньому об'єму. Іще однією із моїх вимог є наявність всяких зовнішніх кріплень — щоб я міг вчепити, наприклад, чохол зі штативом, а на пояс — кофр із фотоапаратом. Колір не принциповий, аби не рожевий і не сильно бруднився.

Отже, питання перше — де в Києві, окрім спортмастера, можна купити таке добро за помірними цінами? Під словом помірні мається на увазі помірна націнка + менше переплати за бренд та непотрібні понти. Переплатити за надійність чи зручність я готовий. Власне, їх усі можна подивитися в інтернетах, проте добре було-б мати можливість поміряти вживу.

Ну і питання друге — може я щось пропустив, на що обов'язково треба звернути увагу. Можете хвалити свої власні наплічники, бажано з фотографіями. Наперед вдячний.