Я тут повернувся перегляду класичного Бонда, тому маю кілька питань для обговорення. Зазначу, що нижче наведені мої особисті асоціації, що можуть бути неточними через те, що в голові не тримаються всі серії франшизи. Також я не збираюся критикувати сюжети та реалістичність фільмів.

  • Який актор вам більше подобається і які асоціації навіює? Я схиляюся до Шона Коннері, він виходить таким бабієм та гультяєм. ПлейБонд, так сказати. Він органічно виглядає в казино між жінками з випивкою, а в перервах можна начистити комусь пику. При чому, мордобій у нього більш легкий та невимушений.
  • Пірс Броснан, на мою думку, найбільш бойовий Бонд. Дає прочухана скаженими росіянам та північним корейцям. Тобто, з жінками та випивкою він також є в кадрі, проте це не так запам'яталося. Ще й режисери тоді експериментували, замінили М на тітку, а автомобілі на BMW.
  • Тімоті Далтон якийсь пластиковий Бонд-тінейджер. Саме таке враження в мене сформувалося, коли я вперше його побачив. Може просто тоді такі роки були.
  • Про Джорджа Лезенбі та Роджера Мура не маю нічого сказати, не запам'яталися.
  • Денієл Крейг - емо-Бонд. В нього якісь внутрішні переживання, особисті проблеми, минуле. Махається він не так вправно - більше ображають його, ніж він. М читає нотації, її зверху також по голові не гладять: коротше, ці кілька серій можна поєднати заголовком "Золотий вік шпигунства закінчено".
  • Хоча, автори таки роблять спробу повернутися до класичного Бонда, про що дали зрозуміти в Скайфолі - вбили тітку, повернули на пост М дядька із зализаним волоссям, повернули старий Астон Мартін і, навіть, коктейль з горілки та Мартіні (хоча Дом Периньйон, як на мене, звучить краще).
  • В Спектрі вони продовжили повернення до старого - повернули Спектр та Блофельда і Бонд, ясне діло, не вбив його - тож ми знаємо, з ким він буде бодатися в наступній серії, адже жопорука британська поліція, як завжди, відпустить головного злодія. Кажуть, що це останній фільм з Крейгом, на мою думку він в класичну картину не вписується.

Ну ось і все, які ваші думки з цього приводу? Картинка по запиту "тролейбус Бонда", МАЗ ЕТОН із Білої Церкви, має катапульту для бабусь, ракети, їздить по дну Росі, а водій п'є Дом Периньойн. Фото metro-max11584.

Тролейбус Бонда