cover

Я на днях писав про заняття в системі Duolingo, наразі хочу продовжити свою думку про неї. Абсолютно ніяких претензій, оскільки заняття безкоштовні, більше того, на сайті не вилазить жодна реклама, тому тільки побажання.

Ну, по перше, словник. Написано, що я уже вивчив 501 слово (насправді, переважна більшість були мені відомими, тому назвемо це "пройшов"). Але "агласите весь список, пжалйста". Хоча це не критично — в системному лотку висить GoldenDict, там вони всі є. Більш критично те, що за весь час мене не попросили прочитати жодного граматичного правила. А артиклі в мене шкутильгають по крупному, а також різні has, had, have. І роблю помилки у фразах, які міг-би не робити. Сьогодні приставав до викладачки англійської мови, показав їй мобільний додаток Duolingo на Android, вона сказала, що того цілком досить щоб порозумітися на вулиці, але для здавання серйозних екзаменів не підійде. Я здавати нічого не маю, проте писати грамотно хочеться.

Тому я витрусив із полиці стареньку книжечку А. В. Петрової "Самоучитель английского языка" ще 1990-го року видання, придбане мені батьками, коли англійську мову я почав вивчати в школі. Що з того вийде, подивлюся. Може почну вести блог англійською.