Що-ж цікавого я побачив у Поліссі окрім снігу та замерзлих боліт? Фотографії можна клацати для перегляду повного розміру, оскільки для зміни їх розміру треба міняти дизайн блогу, а це я зроблю пізніше.

1. Альтернативне житло для українців у випадку невдачі революції. Коли партизани ховалися в таких, то результативність німецьких бомбардувань була вкрай низькою, бо треба, щоб бомба потрапила точно на настил.

Землянка

2. Вигляд всередині. Підлога дерев'яна — в такому разі землянку можна хоч якось протопити, інакше все тепло забирає земля. В тім, влітку, за наявності достатньої кількості репелентів, можна тут посидіти.

Всередині землянки

3. Оказывается, это неправильные пчёлы! Совсем неправильные! И они, наверное, делают неправильный мёд!

Неправильні бджоли

Колода, що на дереві, називається бортя, в ній живуть неправильні бджоли — тобто, дикі. І бортники у них раз на рік відбирають мед. Тільки взимку, коли бджоли неактивні, інакше наслідки будуть десь такими. Я собі прикупив баночку неправильного меду.

4. Крута фототехніка. Нею фотографують диких тварин, фотографіями яких завішане приміщення адміністрації Поліського заповідника.

Круті фотокамери

5. Нова юзерпика для noddeat'a

Kjcb[f

6. Висока башта із кабінкою нагорі. Там є лавочки і, здається, світло — влітку можна залізти наверх і уподобитися неправильним бджолам. Тільки не сильно, бо спускатися донизу як Вінні Пух якось не хочеться. Висота десь як у дев'ятиповерхівки.

Оглядова башта

7. Насправді, це пожежна башта, нагорі є шкала для знаходження азимуту і якісь антени. Ми літа дожидатися не стали і полізли на неї, а там чудові краєвиди на Полісся. Якщо не полінуюся, склею панораму.

Краєвиди на Полісся

Ну, насправді, це не все цікаве на Поліссі, проте на сьогодні досить.