Хочу вам зізнатися, що в мене поступово згасає інтерес до подорожей. Тобто, мені хочеться кудись поїхати, але так, щоб було щось принципово нове, таке, чого я не бачив взагалі. Тобто, їхати дивитися на замки та палаци вже для мене не цікаво - вони нічим принципово не відрізняються від тих замків та палаців, що я вже бачив. Храми - нудно взагалі. Треба чогось принципово нового. Заповідники та національні парки теж приїлися - бував у декількох, і там усе однаково - музей на базі, екостежки та альтанки щоб побухати.

Не стала винятком і поїздка до Канева, куди мене витягнув Роман Маленков - я не хочу закидати йому, що він погано працює, бо з організаційної точки зору все було гаразд - готель нормальний, харчування непогане, транспорт зручний, маршрути різноманітні, навіть пікнік увечері на березі Дніпра - проте, я плівся позаду групи і не бачив нічого цікавого навколо. Тому просто публікую деякі красиві фотографії з короткими коментарями і зарікаюся більше у такі поїздки не їздити.

1. Штучне озеро коло Канівської ГЕС, вирите тоді, коли з неї збиралися зробити ГАЕС - ідею покинули, а озеро заповнили водою підземні джерела і вийшло непогане місце для купання - часто з Канева сюди їздять.

Озеро

2. Як видно, озеро знаходиться вище за рівень Дніпра. Далі є іще одне - але те заросло лісом і води там немає.

Озеро

3. Бронепоїзд в центрі Канева.

Бронепоїзд

4. Тут, взагалі, є невеличка експозиція військової техніки.

Військова техніка

5. Бази відпочинку для небідних громадян над Дніпром - здається, Козирна карта, чи щось таке.

Бази відпочинку

6. Канівська ГЕС, вигляд через телевик. Зблизька знімати не можна, бо терористи скачають ваші знімки у високій якості і по них визначать місце, куди ставити бомбу.

ГЕС

7. Вид на Дніпро з пагорба нижче за греблю, десь від Тарасової гори.

Вид на Дніпро

8. Всілякі плавзасоби на Дніпрі. В цілому, трафік тут був активніший, ніж у Черкасах.

Яхта

9. Дніпро та острови з берега.

Дніпро та острови

10. Іще плавзасоби - щось спеціальне.

Кораблик

11. Зафрахтований прогулянковий теплоходик увечері снував туди-сюди і грав музикою.

Теплоходик

12. Вид на Канів із висоти штатива на великій витримці від Канівського заповідника.

Вид на Канів

13. Вранці по Дніпру рухався такий плавзасіб з київською реєстрацією. Назва "Дар" викликає питання, кому ж і за які заслуги таке дарують.

Моторна яхта

14. А вище Канівського заповідника купа грибних місць, про які місцеві не знають, бо заповідник є закритим місцем, треба обходити ярами.

Грибочки

На цьому в мене все, тему туризму буду потихеньку згортати. Я не розумію, як noddeat може їздити по маленьких німецьких містечках, де все однакове - ратуша, фахверки, зелень і порядок. Можна насмикати фотографій із різних його репортажів і зліпити один збірний метарепортаж про "маленьке німецьке містечко".