Цього тижня я знайомився із йогою і їв здорову вегетаріанську їжу без термічної обробки. Ні, я не збираюся відмовлятися від м'яса, там його просто не подавали.

Цього тижня Lenovo презентувала свої нові ноутбуки сімейства Yoga та Ideapad і я не упустив нагоди похавати на халяву подивитися, що можна буде взяти на огляд. А там є що.

Люди

В цьому дописі я, також, згадаю добрим словом Canon.

Лінійка Ideapad - це більш-менш доступні класичні ноутбуки. Найдоступніший - Ideapad 110, що обіцяють продавати в межах 7000 грн. В лінійці присутні досить продуктивні моделі із Core i7 та GeForce 940MX.

IdeaPad

Люди в Україні найбільше купують ноутбуки саме такого формату та ціни, тому в Ideapad 310 виробник навіть обіцяє різні кольори корпуса, хоча раніше випускалися лише чорний, білий та сірий.

Ми вже знайомилися з лінійкою Yoga - це трансформери. Саме із за них в Lenovo обрали місцем презентації ресторан вегетаріанської їжі Nebos. Хоча їжа у них смачна, проте ціни у меню не нагадують про батьківщину йоги.

Yoga

Серед іншого, Lenovo вихвалялися тонкими рамками на екранах старших моделей і штатною можливістю відмовитися від McAffee при першому увімкненні, за що я їх люблю.

Yoga 710

Насправді, це функція другорядна, бо після того, як ви купили ноутбука, то один раз його налаштовуєте, викидаєте непотрібний прелоад і користуєтеся далі. Проте через мої руки проходить багато ноутбуків, на яких я все це повторюю щоразу, тому можливість відмовитися від набридливого антивіруса викликала у мене емоції. Якщо якийсь інший виробник випустить ноутбук із чистим Windows взагалі без прелоада, то я віддам свої симпатії саме йому.

Найдорожчий зразок, Yoga 900s. Цю модель я хочу взяти на огляд. Не тому, що вона сама крута і дорога, а тому, що вона підтримує активний стилус. У представництві Lenovo він є, треба нагадувати, щоб знайшли. Може в недалекому майбутньому ця модель з'явиться в моєму блозі.

Yoga 900s

В цього трансформера карбоновий корпус, важить він 999 грам, має дивну конструкцію поворотного шарніра і піжонський золотий колір як опцію.

Міні-галерейка з ноутбуками.

ipeapad 110
Ideapad 110
ideapad 310
Ideapad 310
ideapad 510
Ideapad 510
ideapad 710s
Ideapad 710s
Yoga 710
Yoga 710
Yoga 900s
Yoga 900s

Так ми бачимо, що Lenovo пропонує дуже широкий спектр пристроїв, від ноутбуків за справді розумну ціну для бідного студента, до моделей, що викликають запитання "А нафіга?" і бажання погратися ними в душі.

Ну і на останок дуже практичний пристрій, на який я все це знімав - Canon EOS 7D Mark II. Він уже був на огляді, цього разу я витрусив його знову на познімати, дуже приємна камера із чудовими характеристиками як на свою ціну. Єдине, що я не звик до світлого об'єктива, забув прикрити діафрагму і отримав надто малу глибину різкості на знімках.

Canon EOS 7D Mark II

На цьому в мене все, не перемикайтеся. В найближчий час будуть огляди повнокадрової камери від Nikon та ноутбука за розумну ціну від Acer.