На це літо я планував поїздки до Черкас, до Полтави і до Дніпропетровська, більше того я планував гучно відзначити річницю покусання мене туристами шляхом розпивання спиртних напоїв з ними-ж у Закарпатті. Але в силу зайнятості мене, нічого з цього не сталося і не знаю, чи станеться взагалі. Їздити самому мені не цікаво, назбирати хоч мінімальну компанію поки не вдалося. Тому довелося задовольнятися маленькими одноденними виїздами кудись недалеко.

1. Один пан обіцяв покатати недалеко і заявляв про принципово інший рівень комфорту, ніж у Спринтері, то-ж я повівся на його обіцянки. І в зазначений час на стоянку коло палацу Україна під'їхав спеціальний фургон з Романом Маленковим всередині.

Патівен

2. Ну, "принципово інший рівень комфорту" для мене це купейний вагон або, найкраще, це моє ліжко, де можна поспати, але, так, моя п'ята точка позитивно оцінила м'яке широке крісло. Для повного щастя бракувало підставки для ніг, підставки для пляшки з водою і гачка чи полички для кофра. А, іще — невелика група з восьми чоловік це чудово.

Палац

3. Дорога наша пролягала між палацами, в'їздними брамами, пірамідою та старовинними і не дуже церквами. Щоправда, я погано запам'ятовую дати і всякі там родинні чи дружні стосунки між Терещенками, де Бальменами, Закревськими та іншими малоросійськими вельможами, тому не чекайте від мене розгорнутого допису про це.

Піраміда Терещенків

4. Я в десятому класі з великими муками, під страхом двійки, місяць читав графоманію від Льва Толстого, що назавжди прищепило мені нелюбов до всяких балів, світських раутів та Каті Осадчої, хоча про неї я тоді не знав нічого. Це я щодо вельмож. Так ось, Роман підібрав маршрут між Полтавською та півднем Чернігівської області, що дозволяє за день оглянути досить багато архітектурних пам'яток — в гарному і не дуже стані. Розповідає він теж гарно, хоч не має такої харизми, як у Гуглі і трішки ніби по книжному говорить.

Останки воріт

5. Наразі, основний ареал поїздок — центр України. Підбирає не заїжджені місця. Сам везе і сам розповідає. Хіба що сам не годує.

Роман Маленков

6. В подальшому, з Романом можна їхати, тільки обирати із запропонованих маршрути де менше храмів і світського життя вельмож — це моє особисте вподобання.

Монастир