А вам сняться сни?

А які вони у вас? Яскраві, кольорові, приємні? А чи часто вони вам снятся?

А чи сняться вам жахіття?

1. Сьогодні я розповім вам про сновидіння. Я покажу вам те, що для однієї людини може бути приємним, а для іншої - найгіршим кошмаром. Ласкаво просимо у світ Морфея.

Ярко коло казана
Головний персонаж є вигаданим, будь які збіги із реальними людьми випадкові.
Даний допис не рекомендується читати впроголодь.

Валерій пізно повернувся додому. Сьогодні він був сам - дружина із сином поїхали до мами, найкращі друзі, здебільшого, пороз'їжджалися по морях, та-й не хотілося сьогодні ні з ким йти. Від пива він давно відмовився, як і від всіляких сухариків та сушеної риби - Валерій вів здоровий спосіб життя. І щойно він повернувся із вечірньої пробіжки парком.

Кватирки в будинку відкриті, на кухні, на столі, склянка соку. І, так, Валерій - відомий дієтолог. Він допомагає людям позбутися зайвої ваги та інших проблем, викликаних неправильним харчуванням, як гарний бухгалтер зводить дебет з кредитом в калоріях, білках, жирах та вуглеводнях. А іще виступає на телебаченні - у відомій телепередачі з позитивною назвою із трьох слів, що закінчуються літерами е. В ній він навчає пухких жіночок, які правильні продукти обирати, як їх правильно готувати, а, головне, НЕ ЖЕРТИ ПІСЛЯ ШЕСТИ! В тім, від телебачення доведеться відмовитися, бо дружина дуже ревнива і влаштовує скандали, варто Валерію не так подивитися на ведучу шоу.

Але це не проблема. Справжня проблема в іншому - допомагаючи людям, Валерій сам потребує допомоги. Йому дуже часто сняться кошмари. Не допомогли ані візити до психіатрів, ані всілякі заспокійливі пігулки і сьогодні він ліг спати в самоті і зімкнув очі, сподіваючись, що погані сни сьогодні не прийдуть.

2. Сонце сідало над лісом десь далеко від міста, де тиша і спокій, пташечки співають і між деревами в'ється легкий димок, освітлений яскравим світлом, він піднімається між гілками, утворюючи красиві промені в повітрі.

Дим між деревами

3. На лавочці під деревом сидить Ярослав і чистить печериці. Він планує їх вкинути і в юшку, і на гриль. По ньому видно, що він любить готувати і поїдати, не заморочуючись енергетичною цінністю спожитого, а в калорійному бюджеті в нього явний профіцит.

Ярко і грибочки

4. Продуктів у нього чимало - цілий ящик грибів, зокрема. Нічого, що на годиннику вже шоста, вони так тільки смачніші.

Грибочки

5. Ось між деревами виник казан. Ніби нізвідки. В ньому буде юшка. Не сильно дієтична страва, алн для природи зійде.

Один казан

6. Кажуть, що в юшці водиться риба. Власне, Ярослав наразі зариблює казан.

Ярко, риба і казан

7. Іще кажуть, що казани розмножуються. Бо їх уже два. Цікаво, яким чином? Напевне, через ложку, якою помішують страву, розносяться спори.

Два казани

8. Але риби, очевидно, мало, в казан потрапляє хвіст з вирізкою м'яса - для жирності. Після шести. Тут явно не в пошані струнка фігура.

Хвіст

9. В яку страву пішла жаба - лишається загадкою. Можливо, юшка була "з холодушкою"? Очевидно, ці товариші замишляють якийсь гастрономічний шабаш.

Жабка

10. Казани продовжують розмножуватися. У всіх трьох щось кипить - юшка вариться, картоплю в мундирі і узвар. До Ярослава приєдналися двоє інших - теж не худі дядьки, очевидно, що моркв'яний сок не є їх улюбленим напоєм.

Три казани

11. Ой, а це що? Невже вони збираються їсти увечері ці шматки калорій, жиру та холестерину?

Свинячі ноги

12. Валерій кинувся з ліжка. Із чола стікав піт, серце сильно билося, було чути, як він важко дихає. Сонце ховалося за дерева, кидаючи останні багряні промені на природу Полісся.

Захід Сонця

13. Випивши заспокійливе, Валерій спробував заснути знову. На столах з'явилися тарілочки з бутербродами. Вони калорійні - з батона, ще-й з маслом. На ранок було-б чудово, проте не в таку пізню пору.

Бутерброди

14. Готова юшка теж така жирненька, поживна та калорійна. Вона приємно пахне і збуджує підшлункові залози у оточуючих.

Юшка в казані

15. Насправді, збуджує не тільки юшка, а-й ось ці кольорові пляшечки. Вони стимулюють апетит і люди їдять більше.

Пляшечки

16. До кольорових пляшечок непогано йдуть мариновані огірочки.

Слава і мариновані огірки

17. Стіл поступово наповнюється стравами. І не думайте, що люди поїдять легеньку юшечку, вип'ють по три чарочки, закусять огірочком і розійдуться на вечірню пробіжку. Вони вже до ранку нікуди не розійдуться.

Хавчик на столі

18. Сонце зайшло за горизонт і на небосхилі видніється красива заграва, а коло казанів починається сама спека.

Після заходу

19. Перепілки шкварчать на дні.

Перепілки

20. Жирне філе просто чудово піде з кольоровими пляшечками. Та вже одинадцята вечора!

М'ясо в казані

21. "Вогні нічного голоду".

Вогні нічного голоду

22. Щось дуже жирне плаває в жирі. А може ми не будемо цього їсти, тим більше увечері?

Гарячий казан

23. Але збуджена підшлункова залоза виділяє багато їдкого шлункового соку, мозок забуває про обмеження і свято продовжується.

Ярко, казан і м'ясо

24. Сонце вже геть сховалося і пішло спати, небо стало вщент всипане зорями, а, отже, саме час для кулінарного шабашу.

Зоряне небо

25. Ярослав трубить в горн, закликаючи голодні роти до свята, рулади котяться понад нічним лісом, кульмінація свята настає.

Ярко трубить

И треснул хлеб напополам, дымит бекон,
И льётся кетчуп по губам, хрустит батон.
И меркнет свет, пельмени радуют твой взор,
По тёмной кухоньке летит «ночной дожор»!

26. Під звуки горну та пісні над мангалом з'являється гриль з жирними свинячими рульками. Жир, калорії, просто багато жиру і калорій!

Свинячі ноги на грилі

Валерій з пронизливим криком схопився з ліжка. Йому було погано - в голові досі віддавалися звуки шабашу, плямкання багатьох ротів та розливання варенухи по чарках. Близився світанок.

27. Досвітній вітерець розніс дим від вогнів геть, нагнав десь із холодного болота легенького туману. Свіжість, прохолода, пташки співають.

Вранішній туман

28. Роса на траві та на квітах блищить в променях ранкового Сонця.

Орхідеї в болоті

29. Димок знову в'ється над мангалом, на цей раз на грилі філе скумбрії - кулінарний ендшпіль свята, що завершується.

Ранкова скумбрія

Дзвенить будильник і вириває невиспаного Валерія із нічних сновидінь.