Коли я придбав свою фотокамеру, то зареєстрував її у виробника. Вони, до честі, не стали валити мені всякий спам із пропозиціями купити нові скельця чи інші фірмові аксесуари (велика каменюка зі свистом летить в город деяким українським інтернет-магазинам та банкам і Дмитру Сподарцю особисто). Натомість, вони прислали сповіщення про оновлення прошивки.

Оновлення стосується камер D3100, D3200, D5100, D5200 та компакта P7700. Пишуть, що воно покращує розрахунок остаточного заряду акумулятора, що дозволяє збільшити автономність камери. Встановлення просте, як двері. Завантажуємо SFX-архів (під Linux його успішно розпакував unrar), з нього витягуємо bin файл, кидаємо за допомогою кард-рідера в корінь карти пам'яті, яку вставляємо в фотокамеру. Меню — Налаштування — Версія мікропрограми. Там буде пункт "Оновитися" і фотокамера покаже поточну версію прошивки та нову. Процес займає десь до п'яти хвилин, тому переконайтеся, що у вас акумулятор заряджений достатньо — виробник рекомендує, щоб повністю. Ось і все.

Тим, кому цікаво, детальніша інформація з інструкціями тут: https://nikoneurope-uk.custhelp.com/app/answers/list/c/648#tabtop. Ось і все на сьогодні, не перемикайтеся.

Яхта Космина