Мене тут називали адептом Windows, проте хід думок коментатора залишився для мене таємницею.

Особисто я вважаю, що не є адептом нічого, адже все можу змінити за потреби. Навіть того, чим багато користуюся. Наприклад, я багато пересуваюся автомобілями марки Мерседес, але я не є адептом цього виробника. Більше того, з радістю пересяду в Еталон, де кращі сидіння і більше місця для ніг.

На телефоні стоїть Андроїд, але я не є адептом зеленого робота - просто на iPhone грошей не вистачає, а WinMobile не радує своєю екосистемою.

На настільному комп'ютері вдома та на роботі стоїть Windows. Але я теж не є адептом цієї операційної системи - просто є ряд причин, через які я її використовую там. З іншого боку, на ноутбуці в мене Windows ніколи не стояв, як і на книгочиталці. Але я не є адептом Linux, просто є ряд причин, через які я його використовую. Якщо з'явиться інша ОС, доступна для мене, що буде кращою для моїх завдань, то я перейду на неї.

Виходячи із свого досвіду роботи з текстами, я вважаю, що MS Word кращий за LO Writer - зручніший, зокрема. Але я не є адептом Word'a і коли треба, можу використовувати інші програми, що підвернуться під руку в даний момент. Ну і так далі.

А ви як думаєте, до чого можна бути адептом?