Вам набридли гори гівнофотографій в блогах та соціальних мережах? Дістала кадри квіточок з усіх ракурсів? Ось росіяни придумали завод для спалювання фотографів, проте вони агресивні — ми це знаємо. Виявляється, є спосіб більш цивілізований — не треба нікого палити. Все дуже просто — збираєте гівнофотографів на майстер-клас — вони це люблять — і розказуєте їм, що крута фототехніка — то від лукавого, натомість ваші фотознімки мають давати відповідь на три питання. А особливо круто, якщо відразу на п'ять — Хто? Де? Що робить? Коли? Для чого?

Тепер, коли гівнофотограф дістає свою фотокамеру, в нього починає боліти голова — як у таку маленьку статичну картинку все це вмістити? І той час, що він міг наклацати гору прекрасних фотографій для інтернету, гівнофотограф чеше потилицю і крутить головою навколо.

Ну і на останок можна добити гівнофотографів повідомленням про те, що їхні круті камери — фуфло, вони всі помиляються у експозамірах і треба завжди знімати в ручному режимі та дивитися на гістограму. І якщо у гівнофотографа таки вдасться все це стулити до купи в одній фотографії, то він отримає премію Пулітцера — ну, принаймні, не буде гівнофотографом.

Коротше, знущаються над бідними фотографами тут, зараз я туди закину пару вчорашніх знімків, мене теж поб'ють.