Економія — то добре, але не завжди. Ось, наприклад, економія на рекламі призводить до того, що телеглядачі кривляться і перемикають канал, лаючись про дебілів, які цю рекламу зробили. Сьогодні ми розглянемо протилежний приклад — коли глядачі самі їдуть здалеку натовпами, щоб подивитися на рекламу. Більше того, цю рекламу масово фотографують, знімають на відео і викладають хто куди може — у моціальні мережі, в блоги і так далі. Мова піде про знаменитий вінницький кондитерський фонтан, на який я добровільно поїхав дивитися. Для тих, хто не знає — він збудований Roshen'ом, виробництво якого знаходиться геть поруч, а над акваторією, де знаходиться фонтан, скромно висить логотип.

1. Стелла на в’їзді о Вінниці заставлена пляшками. Приїжджати до міста бажано за дві-три години до початку показу, що відбувається з 21-ї по 22-гу годину.

Знак Вінниця

2. По перше, ви встигнете пройтися навколо набережної, оглянувши, де тут є якісь кафешки, де можна купити морозиво, попісяти та інше. По друге, займати місце на набережній треба хоча-б за годину, а то і більше, якщо хочете стати так, щоб було усе видно. Найкраще ставати навпроти центру фонтана, тоді найкраще видно картинку з проектора. А так як ми приїхали дуже завчасно, то можна іще-й погуляти навколо.

Річка Буг

3. По Бугу плаває древній прогулянковий катер. В принципі, там непогані місця і набережна.

Прогулянкове судно

4. А так як ми прогулялися надто далеко, то прийшли трішки запізно. На набережній уже зібрався великий натовп

Натовп

5. Фонтан перед виставою. Уже цілком симпатично. До речі, вуличні ліхтарі вздовж набережної включені в систему і мигають в такт музиці не працюють доки не закінчиться робота фонтану.

Фонтан до вистави

6. І ось підсвітка фонтану погасла, натовп сказав "О-о-о-о-о!", заграла музика і почалося. Взагалі, за годину крутять декілька малих композицій і на останок — велику, з голограмою. Розклад роботи фонтану можете нагуглити.

Шоу почалося

7. Натовпу зібралося — не пропхатися. Збоку тримали на руках малу дитину і я не розумію, навіщо її сюди тягнути — фонтан їй був не такий цікавий, як дядя з великим фотоапаратом, який стояв поруч і якого треба обов’язково зачіпати руками.

Ще більше натовпу

8. Крізь натовп ходили торговці і з криками "Вєртальоти!" продавали маленькі вертольотики, що запускаються з руки і світяться в польоті. Ну і велосипедисти, які намагаються конкурувати з фонтаном.

Велосипедисти

9. Відео однієї з малих композицій додається. Є і відео великої композиції, проте я його не став завантажувати — вдома upload повільний. На початку великі шуми — то так YouTube "покращив" відео, в оригіналі їх немає.

10. Ось і все, фонтан дякує за увагу, а я — за коментарі.

Дякуємо