Уявіть собі ситуацію — ви замовили тур на вихідні у хорошого організатора, заплатили гроші і розраховуєте гарно відпочити за два дні. І ось він вас везе кудись у глухий ліс, а дорогу назад замітає сніг.

Сніг перед фарами

Вас заселяють, замість декільказіркового готелю, у холодні дерев'яні будиночки, а щоб зігрітися, вам треба не забувати вчасно встановлювати дрова у грубку. Туалет надворі, а в рукомийнику, що на веранді, замерзла вода.

Нічний будиночок

Змерзнувши за ніч, натовкли собі боки на твердому ліжку, де замість матрацу якесь сіно (треба було його розкурити, напевне), ви на ранок обурено йдете до організатора щоб розібратися, а він посилає вас до бобрів в болото. Прямим текстом.

Ранковий ліс

Для хорошого організатора турів така ситуація означає повний провал і кінець туризму. Але для найкращого організатора турів такі фокуси легко сходять з рук.

Зимова галявина

Найкращий організатор турів не заморочується зірковістю готелів, фешенебельністю курортів. Він може повезти своїх туристів у саму глибоку дірку.

Зимове болото

Замість обирати готелі, найкращий організатор турів обирає туристів. Таких, яким начхати на зірки, гучні вивіски, м'які ліжка та круті ресторани. Їм хочеться кудись далеко, у незвідані краї, за новими враженнями.

Зимовий ліс

І найркащий організатор везе їх у зимову казку. У припорошений свіжим снігом ошатний ліс, підсвічений низьким зимовим сонцем — довгі тіні на сніжній ковдрі і сонячні зайчики по них.

Водяний млин

І ніхто не скаржиться на холод, тверде ліжко чи туалет надворі. Туристи приходять до найкращого організатора знову і знову, більше того — приводять своїх друзів. І увечері вони збираються в теплій компанії за святковим столом, їдять гарячу тушковану картоплю із горщика, смажене м'ясо, п'ють зігріваючі напої і завивають по вовчи.

Сосни взимку

Ось така була в мене зимова казка. Не перемикайтеся — я її іще не закінчив.