І так, місяць тому я хвалив ігровий увігнутий монітор Acer Predator Z35. Проте, може, дарма? А якщо є інші моделі, кращі? Спробуємо дізнатися.

Сьогодні ми оглядаємо AOC C3583FQ - прямий конкурент монітора від Acer, теж великий, теж увігнутий і підтримує високі частоти.

Загальний вигляд монітора

Знімків багато не буде, власне тут особливо нічого знімати.

Основні характеристики

 • Екран: 35", матовий, матриця AMVA
 • Співвідношення сторін: 21:9
 • Роздільна здатність: 2560х1080
 • Підсвічування: WLED
 • Яскравість: 300 кд/м.кв.
 • Контраст: 2000:1
 • Кути огляду: 178
 • Максимальна частота оновлення: 160 Гц
 • Входи: VGA (о_О), DVI, 2xHDMI, 2xDisplay Port, звуковий вхід та вихід
 • Динаміки: 2х5 Вт
 • Особливості: підтримка MHL, FreeSync

Дизайн

Корпус монітора виконано з глянцевого пластику, ніжка із хромованого металу, а підставка із матового та шліфованого пластику. Коротше, монітор для тих, хто любить бездоганну чистоту і отримує задоволення від протирання. І я отримав, поки готував його до зйомки: годину протирав і протирав.

Задня частина монітора

Зазначу, що дизайн монітора цікавий - не кричущий, стриманий і приємний. А ось практичність трохи страждає, підставка не допускає регулювання по висоті, лише нахил вперед і назад.

Підставка

Сама підставка досить вузька, не має ніжок, як ми бачимо у інших великих моніторів, тому пристрій досить хиткий. Утім, такий монітор призначено лише для стаціонарного використання і на столі хитатися він не буде. Хіба що у вас за стіною слони затіяли грати в баскетбол.

Входів у моніторі багато, підключити можна все. Всі вони знаходяться у підставці і це навіть зручніше за традиційне розташування. Навіщо старий-престарий VGA, не знаю. Найбільш поширені порти HDMI та Display Port наявні по два.

Виходи

Передня частина підставки має таку само кривизну, як і дисплей. Тут розташовані сенсорні елементи керування.

Елементи керування

Робочі якості монітора

Меню в моніторі велике і чітке, навігація зрозуміла та зручна. Українська локалізація відсутня. Завдяки великим розмірам на екрані, написи ніде не скорочені, елементи меню розташовані не щільно.

Меню

В моніторі є два динаміки, грають вони доволі гучно, проте без басів. Звук чистий, хоча нагадує недорогі ноутбуки. В меню налаштування звуку, окрім гучності, я не знайшов.

Динаміки

Для отримання гарної якості зображення, доведеться потрапити час на налаштування яскравості, контрасту, гами та рівня чорного. Але після цього ми отримуємо приємну картинку, фотографії виглядають соковито, на кути огляду також нарікань немає. При екстремальних кутах зору темні тони стають геть чорними, але в іншому картинка не пропадає.

Зображення

Нерівномірності підсвічування в очі не кидається, зображення достатньо яскраве.

Комплект постачання

У комплекті з монітором я знайшов багато кабелів. VGA, HDMI, DisplayPort та аудіо. DVI не було, проте можливо його забули покласти попередні оглядачі. Є диск із інструкціями та колірними профілями та мікрофібра для витирання монітора.

Комплект постачання

Блок живлення у монітора зовнішній і має трішки нестандартний вхід для силового кабелю, тому я не зміг підключити його до блоку безперебійного живлення. Якби монітор був мій, то я знайшов би рішення, а так одного разу довелося наосліп вимикати комп'ютера.

Блок живлення

Сам монітор не розбірний, тобто ані "нога". ані підставка не від'єднуються від дисплея, тому його коробка має колосальні розміри та запаси пінопласту. Важить пристрій 11,6 кілограмів.

Вигляд збоку

Ціна та конкуренти

Коштує AOC C3583FQ близько 22-23 тисячі гривень на момент написання тексту. І це практично найдешевший монітор такого формату, що пропонують наші інтернет-магазини. Проблема полягає в тому, що ціна конкурента від Acer теж практично спустилася до цього рівня, хоча нещодавно Predator Z35 був відчутно дорожчим.

Predator має меншу кількість виходів і він трохи важчий, проте у нього краща підставка із регулюванням висоти, краща вбудована аудіосистема та наявний USB хаб. Монітор від AOC можна вподобати за більш строгий дизайн: можливо не всім сподобається геймерський стиль із червоними вставками.

Висновок

Отже, ми маємо один із найдоступніших великих ігрових широкоформатних моніторів. Незважаючи на відсутність деяких функцій, характерних для такого класу дисплеїв, C3583FQ дає зображення пристойної якості та зручний у керуванні і підключення.

А на цьому в мене все, завтра буде щось із анонсованого мною вчора списку. Бажаю вам широких кутів огляду, не перемикайте вхід.