1. Як я і обіцяв, сьогодні покажу таку Олександрію, якою її всі очікують побачити — з алеями, містками, архітектурою. Ну і з осіннім жовтим листям. Його у вівторок було іще більше. Тільки я дещо зміню у своїх дописах. Я не буду за один раз викладати всі фотографії — так вони у мене швидко закінчуються, нічого публікувати і народ уходить у пошуках свіжих вражень кудись інакше. І доводиться вигадувати і малювати всяких кишенькових ботів, щоб якась картинка була в блозі. Я буду матеріал трішки економити. Порадую вас теплою осінню наприклад у люті морози. Але зараз все-ж трішки гарних, на мою думку, фотографій. І без панківських замашок — якщо вийде. Отже, милуйтеся жовтим парком.

Жовтий парк

2. Я тут іще навчився не так сильно смикати за повзунки у RAW Therapee — зображення мають вийти не такими кричущо-насиченими та контрастними. Десь треба знайти баланс. Може тут, на березі.

Жовтий беріг

3. Чи під містком. Бігла через місточок, вхопила кленовий листочок — клени в парку наявні, тому можна знімати триллер про Козу-Дерезу. Червоні чоботи та діда, гадаю, розшукати не проблема.

Жовтий місток

4. А от лебедям байдуже до балансу кольорів. Їм взагалі на все байдуже — і на відвідувачів, що мало не застромляють об'єктиви під хвіст. Реально можна було підійти мало не на пів метра до лебедів, вони-ж продовжували чухати свої зади.

Лебеді

5. Мої товариші мене запитували, чому не реставрують руїни посеред парку — мовляв, грошей не вистачає, чи що. Доводиться пояснювати, що у створенні парку брали участь програмісти, тому руїни — це не баг, це фіча і її виправляти ніхто не буде. Ну, тобто, споруда запланована як давньогрецькі руїни, ось і все.

Руїни

6. Я, як місцевий, при вході принципово не брав ніякої карти — а навіщо, заблукати тут нереально. В тім, цілком реально пропустити десь в глибині парку цікаві споруди, наприклад Ротонду. Але цього разу я завдався ціллю на неї вийти і ось фото Ротонди з абсолютно небаянного ракурсу — переконаний, її так ніхто не знімає.

Ротонда

7. Ротонду всі знімають якось так. Ну, теж красиво, як на мене, особливо в комбінації з деревами та кущами.

Ротонда

8. А ось це фото демонструє переваги поворотного дисплею у фотоапараті — я його поклав на підлогу склом догори, прицілився, увімкнув таймер і відійшов. Пі-пі-пі-пі-блись. Композиція "Ротонда очима втомленого любителя горючих напоїв".

Ротонда всередині

9. Скажіть мені, любителі історії — невже давньогрецькі воїни справді вибігали на поле бою голими? Коротше, в інтернетах ви можете зіткнутися із виразом "сталеві яйця", а в Олександрії — із бронзовими яйцями. В архіві лежить кадр із виглядом ззаду, але я не став його публікувати.

Бронзові яйця

10. Частина парку зі сторони Палієвої гори не така популярна у відвідувачів — туди далеко йти, та-й лавочок немає. І тут не так доглянуто, більш все схоже на природні зарості. Хоча, знайшлося цікаве газебо. Там сіла батарейка у моєму фотоапараті — я її забув вдома дозарядити. Але на одній поділці зробив 257 кадрів, частину — зі спалахом і у режимі LiveView - а ваша мильничка так зможе?

Газебо

Отже, на сьогодні усе, не перемикайтеся — щось знайду цікавого написати. Може.