Продовжимо нашу прогулянку виставкою, цього разу будемо вже дивитися на експонати. Ясно, що всього я не обійшов, про геть усе написати не можу, тому якщо маєте щось доповнити — пишіть.

Загальний вигляд

Комп’ютери

Цього року Acer виставив на стенди траву. Насправді, так була оформлена їх зона відпочинку із столиками, як і минулого року у них можна було посидіти і поговорити із знайомими людьми.

Acer Grass

Із нового та цікавого для мене вони виставили серію ультратонких ноутбуків Swift, у яких навіть немає окремого гнізда живлення, все йде як в телефоні, через USB Type-C. Кажуть, що взимку будуть зразки на тест.

Acer Swift

Це дивне відчуття, коли виставковий зразок два місяці тому стояв у тебе вдома і ти тиждень ним грався.

Predator G610

Представникам на стенді я задав провокативне запитання — а коли буде Predator 21X? Вони відповіли і відповідь була позитивною. Подивимося.

Не записав, що це за стенд, здається Asus — склали систему із шістьма відеокартами. Напевне ультра налаштування на 4К при 120 кадрах за секунду. Додому навряд чи хто собі таке збере, але увагу привертає.

Asus понти

Dell показує Ubuntu. Так, я знаю, що вона у вас поставляється з ноутбуками. Насправді, вони виставляли свої комп’ютери та монітори. Нічого дуже яскравого, проте ми знаємо, що в них це гарно виходить.

Dell Ubuntu

Lenovo показує надувні кульки.

Lenovo кульки

Минулого року у них на виставці була лише серверна галузь, цього разу переважно споживацька. Було багато йоги, зокрема новий ультрабук із сенсорною панеллю, що виступає і як клавіатура, і як дігітайзер.

Консультант

Це системний блок, якщо що. Характеристики вже не самі свіжі, процесор та відеокарта попереднього покоління.

Ігровий комп’ютер

У Lenovo є цікаві ігрові та просто продуктивні ноутбуки класичного формату, доволі недорогі на фоні конкурентів, треба якось витрусити на тест.

Ноутбук Lenovo

Xiaomi значно розширив свою продукцію, тепер у них є ноутбуки і, навіть, дрони.

Ноутбук Xiaomi

Провідав оглянуту нещодавно ігрову клавіатуру Logitech. Шкода, що в них немає механіки для робити, лише плоскі мембранні клавіатури.

Logitech G910

Фотокамери

Продукція Canon нам уже знайома, всі основні новинки вони показали вже до виставки. На п’єдесталі стояв 1DX Mark II, поруч 5D Mark IV. В бездзеркальному сегменті виробник нас не порадував, новинка EOS M5 знаходилася на сертифікації, а все інше ми вже бачили.

Дзеркалки Canon

Nikon теж не сильно розкидається новинками, із самого цікавого D5 та D500, останній хочу витрусити після виставки на тест. У лінійці Nikon 1 було сумно. В принципі, класичні дзеркалки не смартфони, очікувати їх оновлення щокварталу не варто.

Nikon D500

В царині бездзеркалок гегемонія інших брендів, зокрема Panasonic зі своїми камерами Lumix. Вони ж вміють 4К, мають непогану ергономіку та багато цікавих плюшок, а головне не лякають ціною.

Камер Panasonic

Це Lumix DMC GX8: із того, що кинулося в очі з першого разу — поворотний видошукач. По ходу, цікава цяцька для відеографів.

Lumix DMC GX8

Всіляке

Основною відмінністю виставки 2016 року від 2015 є розширений спектр показаних товарів, зокрема було багато дронів, навіть такий велетенський.

dji drone

Коло сцени стояли екомобілі — я так розумію, один гібридний, а інший електро.

екомобілі

Стенд Microsoft сам по собі не цікавий, проте коло них стояли різні проекти інтернету речей: агромонітор, акваріум, що сам за собою доглядає, система для панорамної зйомки, проекти для освіти.

Панорамна зйомка

Також на виставці було представлено велику кількість персонального електротранспорту: від гіроскутерів до електровелосипедів і стояла величезна черга охочих на них покататися, куди я не ставав. На гіроскутерах та гіробордах їздили по залу і учасники та організатори.

гіротранспорт

Sony представляє велику кількість товарів, телевізори, фотокамери, аудіотехніку.

Телевізори Sony

Нещодавно повернулася мода на вінілові платівки і я чекаю, що через пару років Sony випускатиме радіоли High-End класу розміром із комод, теплим дерев’яним корпусом та теплим ламповим підсилювачем. На них зможе спати ваш кіт.

Програвачі Sony

Також було багато стендів з інструментами. Взяв Bosch і працюй.

Стенд Bosch

Sparky

Стенд Sparky

Fieldmann

Стенд Fieldmann

Посуд та техніка для кухні, стенд від декількох брендів.

Стенд для кухні

Пилосмоки.

Стенд із побутовою технікою

Підсумки

Я не висвітлив у своєму огляді іще багато чого — стенди краси, освітлення, опалення, складові комп’ютерів. Хотілося написати більше, проте впрягся допомогти своїм товаришам зробити відео, а вони вилізли на шию, тому зняв менше. Хоча, їх відео я покажу, як опублікують.

Минулого року на виставці ходив плюшевий персонаж від інтернет-магазину із зеленим пакменом на логотипі, цього року їх присутності не було, натомість були інші, не менш приставучі магазини.

Ну і на цьому в мене по виставці все, цікавих вам експонатів, не перемикайтеся.