Напередодні у Києві відбулася щорічна виставка споживацької електроніки та розваг CEE 2017 і я знайшов там дещо цікавого:

Холодильник Samsung відвідує мій сайт.

CEE2017

Електробритва Philips цікавиться ноутбуками.

CEE2017

HTC пропагує важкі наркотики.

CEE2017

Організатори розширили виставку і вона, цього разу, займала півтора павільйони і дещо вийшла за рамки своєї початкової тематики. Більше учасників, більше стендів, розіграшів, музики та відвідувачів. Зрозуміло, що оглянути все я не міг, дивився ближче до тематики блогу. Допис буде із двох частин.

Panasonic

Цього разу в першу чергу я розкажу про тих учасників, з якими цього року я багато спілкувався. Тобто, хто більше давав на огляд цікавого, про того й пишемо першими. :) Почнемо із стенду Panasonic — він був досить великим і складався із чотирьох зон.

CEE2017

В першій — фото та аудіотехніка. Камери ми з вами бачили впродовж року, а Lumix GH5 я мав на тесті нещодавно і скоро про неї напишу, тому фокусуватися на них зараз не будемо.

CEE2017

Із більш доступного — Lumix DMC G8, наступник G7, з яким ми вже мали справу.

CEE2017

Поруч я послухав декілька навушників — дорогі і дуже дорогі. Для останніх треба відповідний програвач і музику у flac, а від вашого телефону з mp3 вони не звучатимуть нормально.

CEE2017

Друга зона була присвячена батареям Eneloop — і Panasonic вигадали цікавий спосіб затримати відвідувачів коло стенду — зробили станцію для заряджання мобільних у формі батарейки. Логічно — багато відвідувачів з ґаджетами і хтось захоче зарядитися. Але я так і не бачив, щоб хтось це робив — можливо зверху варто було розмістити банер, бо роздивився я, що це таке тільки зблизька.

CEE2017

Третя зона — товари для кухні і тут пригощали. Підкріпитися прийшли значно більше людей, ніж зарядити телефон.

CEE2017

Пригостили навіть промо-чувака на роликах із Motorola.

CEE2017

І четверта зона — товари для краси — таке було на минулій виставці. Для демонстрації було влаштовано барбершоп і майстер по ходу справи розповідав, які класні машинки, бритви та тримери у Panasonic.

CEE2017

Acer

Стенд Acer теж немаленький і розділений на дві зони. В одній, власне, Acer, а в іншій — Predator. На ньому показували школярів, за якими не пропхатися до їх монстробука Predator 21X. На ньому проводився конкурс "Набий Макса Шелеста у Mortal Combat".

CEE2017

А це валіза для 21X — тобто, ноутбук в ній поставляється. Монстробука я не оглядав — не пропонували і не просив, бо дуже дорогий, страшнувато додому тягнути.

CEE2017

Зменшена і не така епічна версія — Triton. Клавіатура теж механічна, але тонка, над нею тачпад — з розрахунку на те, що ґеймеру він мало коли потрібен.

CEE2017

Пропонували подивитися також на шолом доповненої реальності Acer Mixed Reality, розроблений у співпраці з Microsoft. Він іще в розробці, тому доповненої реальності не було, лише звичайна віртуальна, як у HTC Vive.

CEE2017

На іншому боці були ноутбуки, монітори та моноблоки. Ось Switch 5 — планшет із діґітайзером та активним пером і я хочу такий на тест.

CEE2017

Acer проводили конкурс малюнків на ньому і я тут нічого не виграв — але робота переможця і справді краща. Обіцяли навушники Predator.

CEE2017

Знайома коробочка ззаду монітора — Veriton. Очікував побачити тонкий моноблок U27, але його не завезли.

CEE2017

Nikon

Фотокамери від Nikon ми також бачили і, сподіваюся, скоро побачимо іще одну нову. Тому розкажу трохи про стенд — як і в минулі роки він був яскравим та гучним, на відміну від того, що вони показали на Фотомобі.

CEE2017

Власне, експонатів було не багато, основний акцент був на конкурсах — для цього Nikon зробили фотозону і запросили ведучого із дуже підвішеним язиком. Реально — такого базікали годі й шукати. Я там хотів виграти фотокамеру, але не пощастило також.

CEE2017

Традиційні курчата промо-дівчата в жовтих обтягуючих сукнях — цього року більш довгоногі.

CEE2017

Lenovo/Motorola

Lenovo парить відвідувачів.

Як ви зрозуміли, це така фотозона в них. Чого тільки не вигадають.

У них також є пристрої із активним стилусом — для демонстрації був запрошений художник, який малював портрети відвідувачів.

CEE2017

Мене цікавлять ThinkPad'и — за швидкого знайомства щось дуже схоже на Acer TravelMate P6.

CEE2017

Іще хочу подивитися на їх ігрові ноутбуки — вони за свої характеристики досить недорогі.

CEE2017

Sony

На стенді Sony я багато не був, та й виставлялись вони скромно. Найбільше привертав увагу стенд для проби автофокусу із трекінговими машинками. Проблема в тому, що так зблизька людина їх реально не встигає вести. З іншого боку, якщо камера промахнеться повз машинку, то сфокусується на доріжці і, усе одно, вийде чіткий знімок. Так що стенд виглядав цікаво, але автофокус перевірити так мабуть не вийде.

CEE2017

Fujifilm

Fujifilm на CEE 2017 можна видати відзнаку за самий скромний стенд. Дві скляні вітрини і два представника сиділи й нудьгували. Я думаю, що CEE із натовпами випадкових перехожих — не їх формат, їм краще на тому ж Фотомобі. До речі, із цих причин ми не бачили тут Olympus — ті відразу сказали, що не братимуть участі.

CEE2017

Дали потримати в руках GFX 50, показали аксесуари. Чомусь забув зробити кілька знімків на свою карту пам'яті, можна було б порозглядати, що дає їх нова велика матриця.

CEE2017

І на цьому я завершую першу частину, наступного разу ми подивимося на газон, найбільшу фотокамеру, косплеєрів, кишенькових ботів та багато чого цікавого. Не перемикайтеся.