Я іноді ліниво думаю над оновленням сайту, при чому не стільки в плані зовнішнього вигляду, а над тематикою, наповненням і новою назвою — стара давно не відповідає суті. Наразі в мене два вектори розвитку — фотографія та комп'ютерна техніка, але вони під однією вивіскою уживаються погано і, на жаль, з чимось доведеться попрощатися. Може хто допоможе мені придумати таку вивіску, що вміщатиме в собі ці дві теми, а також ЦА, що цікавиться одночасно обома?

Фотографія більше пов'язана із туризмом, а туризм у моїх читачів йде непогано. Але, з іншого боку, я не так часто кудись їжджу: не настільки забезпечений, та й часу не так багато. Ноутбуки та іншу комп'ютерну техніку можна тестувати вдома на дивані за будь якої погоди. Але справді цікаві зразки трапляються не так часто. Люди хоч і купують комп'ютери "за розумну ціну" типу Acer Aspire E5 чи Lenovo IdeaPad 510, проте не проти помріяти про щось дороге.
Варто зазначити, що в українському інтернеті по фотокамерах не така й велика конкуренція. Є Радожива, пише ґрунтовно, фотографії класні (прагну до його рівня), проте ресурс більше як енциклопедія техніки. Є Каддр, який оглядів пише замало, здебільшого новини та фотографічний литдибр. Є ІТС, куди зрідка пише Юрій Сидоренко — пише гарно, але дуже нечасто. Іще пару менш відомих ресурсів і все. Комп'ютерної техніки є більший вибір, адже це не тільки ноутбуки, а й планшети-трансформери, моноблоки, неттопи, мережева інфраструктура, цікава периферія чи складові.

В будь якому разі, потрібно працювати над покращенням оглядів. Якщо для ноутбуків я вже розробив стандарт —завжди дивлюся на кути огляду екрану, міряю однаковим способом продуктивність та стабільність, то для фотокамер такого в мене іще немає, треба розробляти методику тестування, робити умови для коректної оцінки ISO та динамічного діапазону. І нарешті виставляти в оглядах бали, як на великих серйозних ресурсах. Коротше, кажіть, що ви хочете побачити в мене далі?