Сьогодні витягнув товариша і пішли з ним покататися в Гідропарк на каяки. Раніше я острови Дніпра лише проїздив на метро чи на машині, ніколи там не зупинявся. Та-й настільки велелюдний відпочинок мене не приваблює. Фотоапарата я не брав, тому задовольняйтеся одним знімком із телефону.

Русанівська протока, вид на лівий беріг

Пункт прокату знаходиться у Венеціанській протоці, щоправда, захований деревами і з містка його можна не побачити. Ми покрутилися між пляжами, виїхали в Русанівську протоку і зробили коло навколо Долобецького острова, повернувшись за течією Чортория. В північній частині острова майже нікого немає, тільки якась пара в прибережних кущах робила шпілівілі, але фотоапарата я з собою не брав. Ну і туди-сюди снують моторні човни, хитаючи нас на хвилях, тому навіть якби і взяв камеру, то побоявся-б перекинутися з нею.

Каталися ми на одномісних коротких каяках, які були-б більш доречними на Стоході, бо їх легше повертати, тоді як на дніпрових просторих водах краще великий двомісний каяк. Загалом, разом із тим, що ми іще попетляли, наш шлях становив близько 9 кілометрів, а по часу, із зупинками, вийшло 2,5 години.

Ну і як висновок, скажу, що на такі великі річки краще збирати побільшу компанію щоб поганяти. Милуватися Дніпром краще з великого човна, так як байдарку треба постійно контролювати, а якщо зупинитися, то тебе починає зносити і розвертати течія. Тому, наразі, дуже хочу каякінг на Росі.