Отже, сьогодні я покажу решту фотографій живності, побаченої мною. Далі підуть більш екзотичні птахи. Хоча, папуги наявні у наших зоомагазинах, тому назвати їх екзотикою язик не повертається.

1. Вони тут різнокольорові і різних розмірів. Здебільшого, знаходилися зверху на гілках.

Чотири папуги

2. Зелені папуги — шкода, що в них не відбувається фотосинтез. А от у лінивців відбувається, от тільки лінивців тут не було.

Зелені папуги

3. Від клітки із журавлями доносилося таке низьке гортанне квокання — спочатку я подумав, що це доноситься від клітки із злим півнем, що по сусідству, проте ні — звук був від журавлів.
Журавлі

4. Журавель англійською мовою буде crane, що цікаво. До речі, різних птахів тут інколи селять до однієї клітки, якщо вони не б’ються між собою.

Журавель

5. Самий смак — павичі. Один із них позитивно оцінив мої здібності до фотографії і розкрив хвоста.

Павич розкрив хвоста

6. Хвіст настільки великий, що не поміщається по ширині і павич трішки розвертається. Років зо двадцять тому я такого бачив вживу, у Києві, на Борщагівці стояв пересувний зоопарк. Я його потім, навіть, малював у альбомі — я тоді багато чого малював.

Павич розкрив хвоста

7. Взагалі, символом Львова варто зробити не левів, а павича. Дивишся спереду — чудовий вигляд та архітектура, заходиш у дворики — одне розчарування. Той-же павич, вигляд ззаду.

Павич розкрив хвоста, вигляд ззаду

8. Інший павич не розкладав хвоста. До слова, там були і білі павичі, просто не увійшли до моєї підбірки фотографій.

Павич зі складеним хвостом

9. Далі вашій увазі пропонуються пташки, яких я назвати не можу, але фотографії до них вийшли досить непогано, незважаючи на прутики сітки і постійний рух об’єктів зйомки.

Пташка

10. Якщо назвете цих птахів, то вони будуть названі.

Пташка

11. Окрім показаних мною тварин та птахів були іще дикі кабани, які не схотіли вилазити із кущів, тільки поросята тягали кочерижку на виду, але вони мали цілком домашній вигляд, тому я їх не публікував.

Птахи

12. Були іще-й муфлони, проте я до них не дійшов. Також деякі птахи були на продаж.

Птахи

13. На цьому все, більше живності немає.

Птахи