Вчора у допис про Софіївку потрапили верблюди і лише один читач, виявляється, там був і висловився про те, що верблюдів там як-би бути не повинно. Насправді, то був такий ненав’язливий тізер до наступного допису — окрім Софіївки я побував у невеликому зоопарку, чи то пташнику. Власне, тварин там мало, а от птахів величезна кількість. Ось про це піде сьогодні мова. Всього 34 фотографії у двох дописах, всі можна клацати до розміру 1600 точок по довшій стороні — викладати повнорозмірні я сенсу не бачу.
1. Верблюд дуже високий і горби хитаються під час ходи. Взагалі, там була можливість на них покататися, але через дощик від ідеї довелося відмовитися.
2. Варто сказати, що тварини дуже по різному ставляться до відвідувачів. Одні взагалі не зважають, інші активно цікавляться, а є такі, що бажають проявити агресію — щоправда, не багато. Далека родичка верблюда — лама розвернулася до нас задом і це все наше знайомство. Вона, напевне, інтуїтивно оцінює рівень майстерності фотографа і повертає йому відповідне місце.
3. Олень задом не повертався, але-й передом теж. В цілому, в зоології та орнітології я нуль, тому очікуйте великої кількості займенників та власних асоціацій. В принципі, можна було почитати таблички, що були на усіх клітках, проте потрібно було іще встигнути погуляти.
4. Білому кенгуру на нас теж начхати.
5. І сірому кенгуру теж. Вони тут усі карликові.
6. Маленький рогатий олень, навпаки, підходив поближче і його можна було сфотографувати. Таблички просять тварин не годувати.
7. Мавпи весь час перебували в русі, проте, періодично, поглядали на велику мавпу з фотоапаратом.
8. Мій кіт побачив цю фотографію і тепер комплексує через свій короткий хвіст.
9. Носачі також весь час перебували в русі, товклися між собою, проте поближче до краю клітки. До слова, фотографувати було важко, бо заважали прутики або тварини рухалися, тому доводилося робити по декілька дублів.
10. Страус, хоч і пташка, проте гуляв у клітках поруч із тваринами. У кафешці пропонувалися яєшні із його яєць, щоправда, я не спробував. Хоч моїй свідомості і відомо, що страус дуже великий, проте підсвідомість не звикла бачити настільки великих птахів.
11. Страуси виявивилися контактними і підійшли до краю клітки, розглядаючи мене. Таке здоровецьке щось, на торці гнучкий шланг, на якому в слід за мною рухається голова. Цікаво, а він мирний? Бо без клітки страшнувато.
12. Страус ему — перше враження — стріха на ніжках. Якби таку стріху вдалося вговорити постояти на місці, то можна було-б поставити під нею два ослінчики і сховатися від сонця.
13. Перейдемо до птахів. У ставку плавають чорні лебеді. Є і білі лебеді, але вони плавають у різних ставках, так як конфліктують між собою.
14. Домашні птахи — всякі селезні, мускусні качки.
15. Качки там були самі різноманітні за окрасом.
16. Також багато різних курей, перепілок та фазанів. Ось цей страший півень стояв якраз у мене на шляху. На вигляд він, здається, харчується туристами, але сьогодні був не голодний.
17. А цього, напевне, погано покормили, бо миттю прибіг до сітки і проявляв агресивність — такий маленький, а такий злий.
18. Фазани та перепели відносяться до нас байдуже.
19. Всякі екзотичні голуби також інтуїтивно відчувають рівень майстерності фотографа.
20. Хоча, цей не такий і прискіпливий. Гарний хвіст? Не перемикайтеся, буде іще краший.
21. Монохромний голуб замикає сьогоднішній допис, це ще не всі фотографії, решта знімків будуть завтра.