Два роки тому я писав про ялинкові іграшки - про те, як їх можна легко і просто собі зробити. Але я так і не написав, де взяти ялинку, куди їх вішати.

1. Сьогодні ми спробуємо розжитися ялинкою в редакцію "Записок злого викладача", щоб було куди вішати іграшки.

Вступ

В народі є декілька популярних варіантів. Наприклад, бидло люди невисоких моральних устоїв йдуть до парку та тирять там ялинки чи сосни, або відпилюють від них шматки. Окрім того, що це аморально, так є шанс, що вас пожурять охоронці чи правоохоронці - хто зловить першим.

Другий варіант - менш екстремальний - фінансово підтримати ялинкових бариг, проте у них ялинки часто несвіжі та пом'яті, а ще хтозна, де вони росли. Крутимо носом і йдемо далі.

Третій варіант - дещо ботанський, але самий надійний - виростити собі ялинку самостійно. При чому, щоб отримати новорічне дерево таким, як ви хочете, можна вирощувати прямо із пробірки. І сьогодні я розкажу вам як це робиться.

2. Для цього нам знадобиться лабораторія із всілякими приладами. PH-метри, пробірки, колби, витяжні шафи та багато хімічних речовин.

PH-метр

3. Для вирощування ялинки нам потрібно підготувати живильне середовище і розмістити його в чашці Петрі. Вигода в тому, що так можна вирощувати не тільки ялинки, а-й фіалки на восьме березня.

Чашка Петрі

4. Але вашим живильним середовищем охочі поласувати різні бактерії, тому має бути повна стерильність і у вашій лабораторії має бути спеціальна електрична пічка.

Пічка

5. Спеціальна лабораторна шафа дозволяє готувати стерильний біологічний матеріал, щоб вирощувати рослини без хвороб.

Лабораторна шафа

6. Вся робота має виконуватися в строго контрольованих умовах, тому термометри, гігрометри та належна вентиляція і очищення повітря не будуть зайвими.

Гігрометр

7. Оскільки рослинам потрібне світло, то для їх вирощування знадобляться спеціальні стелажі із лампами, де стоять стерильні баночки. Щоб вся ця музика не була марною, вирощуємо рослини на уся свята - ось вчительці на останній дзвоник діти мають щось занести, не купувати ж прив'ялені та пом'яті квітки у торговців.

Стелажі

8. Зверху в кришках треба залишати отвори, прикривши їх поролоном, щоб проходило повітря, бо рослина не відразу починає фотосинтез і забезпечення себе киснем.

Банка

9. Також не слід забувати про світловий режим і на ніч за розкладом світло вимикати.

Банки

10. Якщо ви заплуталися у лабораторному приладді, то вам потрібен буде хімік та біолог, проте вони здебільшого спеціалізуються на певних цікавих вуглеводневих речовинах з гідроксильною групою, а біолог ще й утік закордон.

Хімік

11. Стелажі дуже добре освітлені, тому приваблюють фотографів - туди можна класти дрібні предмети і фотографувати з усіх сторін. Але це нам не по темі.

Фотограф

12. Коли паростки виростають, їх треба висадити у закритий ґрунт, тобто вам потрібно збудувати теплицю.

Теплиця

13. Геть як розсада помідорів. Власне, це і є розсада.

Ялинки

14. Потім цю розсаду вже можна висадити на відкритий ґрунт, тільки тепер треба стежити, щоб її не поцупили люди невисоких моральних устоїв, які обрали перший варіант. Якщо зловите, можете їх пожурити.

Ялинки

15. Можна обрати також і четвертий варіант - без лабораторій та теплиць, бо це все є у лісовому господарстві, де можна придбати свіжу ялинку на свій смак, знаючи, звідки вона взялася.

Вогнище

16. Але хімік усе одно знадобиться зі своїми вуглеводневими речовинами, що ми споживали на галявині коло висадки ялинок, розминалися перед Новим роком у літрболі.

Бухло

А на сьогодні в мене все, не обирайте першого варіанту. Хороших свят я вам іще побажаю, не перемикайтеся.