Першу та другу коробки розіграно, у зв'язку із низькою кількістю охочих, третю я розіграю дещо інакше. Дані умови вже не дійсні.

Це — дерев’яний сувенірний таймер-конструктор від українського стартапу uGears. Він не стільки цікавий в готовому вигляді, як у процесі його збирання. Як подарунок дуже непоганий варіант.

Таймер uGears

Українське представництво Acer замовило партію брендованих конструкторів для дарування, поділилося зі мною.

Це — 5 нерозкритих коробок із таким конструктором, лежать у мене під столом. І я готовий роздати їх своїм читачам. Умови під катом.

5 коробок

Суть акції

Раз у три дні я обиратиму переможця і надсилатиму комусь із читачів одну з п’яти коробочок з конструктором uGears. Перший буде 28 жовтня 2016 року. Народу в мене небагато поки, тому шанси не примарні.

Хто може взяти участь?

 • Акцію орієнтовано на читачів, які приходять з Facebook, тому для участі вам необхідно мати активний особистий акаунт, яким ви користуєтеся для спілкування — тобто, щось пишете, коментуєте, отримуєте коментарі, з кимось дружите. Ясно, що він має бути відкритим, щоб я це побачив. Комерційні, рекламні акаунти чи створені для участі в акціях не підходять.
 • Взяти участь можуть люди, які мешкають на території України: тобто, здатні отримати подарунок у відділеннях Нової Пошти, Intime чи Нічного експресу (перше зручніше для мене).
 • За час акції можу увести додаткові обмеження, якщо серед претендентів з’являться ті, кому відправляти подарунок не дозволить совість (сепаратюги, антиукраїнці, інші аморальні особи). Так, цей пункт дуже суб’єктивний, проте мушу підстрахуватися.
 • Кожен учасник може отримати лише одну коробку.

Що треба робити?

 • Вподобати сторінку Записок злого викладача на Facebook.
 • Поширити цей допис на своїй сторінці.
 • В разі обрання вас переможцем надіслати в приват контактну інформацію, за якою я зможу надіслати подарунок (прізвище, ім’я, номер телефону, населений пункт та відділення однієї із вищевказаних кур’єрських служб). Цю інформацію я не публікуватиму: переможця оголошуватиму так, як він підписаний у Facebook. Якщо інформацію не буде надано за дві доби після оголошення, оберу іншого переможця.

Додаткова інформація:

 • Надсилання конструктора може відбутися із затримкою в кілька днів, якщо я на той час буду зайнятий. Можу, за домовленістю, віддати особисто в разі, якщо переможець зможе зустрітися зі мною в Білій Церкві (Київська область) або в Києві.
 • Якщо ви не виграли одну коробку, але при розіграші наступної поширюєте огляд іншого ноутбука, ваш шанс отримати подарунок збільшується — я включаю вас до нового списку двічі, ще наступного разу тричі (не більше трьох).
 • Переможця визначаю або за допомогою сервісу типу random.org.
 • Хід акції я висвітлюю на сторінці сайту у Facebook.