Сьогодні ми розговорилися із працівником Acer про те, чи не можна виправити ситуацію із малою кількістю дискового простору в Z3-700 і він дозволив мені взяти участь в акції "Зазирни під кришечку", тобто зазирнути всередину моноблока.
14. Розбирається він просто, куди простіше за більшість ноутбуків — просто відкручуєш ззаду жменю Torx'ів і вся задня кришка знімається геть, відкриваючи доступ по всій площі пристрою. Я люблю, коли щось можна легко розібрати.
І побачене всередині у певній мірі реабілітувало моноблок після вчорашньої критики.
15. Z3-700 буде дуже легко почистити від пилюки — нічого не заважає зняти охолодження. Процесор, на жаль, впаяний. Celeron — це доля. Натомість є додаткове гніздо для оперативної пам’яті, яка тут звичайна, ноутбучна.
16. Про адаптер для бездротового комплекту я був правий, всередині схований USB-порт, де він і живе. Малі розміри зумовлюють малий радіус дії, утім мій власний сюди не поміститься.
17. Також ми бачимо SSD у гнізді SATA M.2, а корпус дає можливість замінити штатний носій на фізично більший. Паралельно можна засунути звичайний ноутбучний HDD або SSD 2,5" формату.
18. Раз уже пішла така пісня, я спробував запустити на Z3-700 Linux. Із запропонованих дистрибутивів завелася Fedora 23, запрацював WiFi, звук та сенсорний дисплей в режимі одного пальця. Було б цікаво потрясти бубна, може вийшла б непогана Linux-машинка, проте я пізно цим зайнявся, уже треба везти віддавати.
Тож до переваг пристрою можна віднести можливість модернізації, як у звичайного ноутбука.
А на цьому в мене все, не перемикайтеся. Скоро можуть бути Nikon, Philips та іще один новий виробник.