Як нормальні люди відзначають Зелені свята? Ну, наприклад, приносять додому оберемки очерету і розкидають його по кімнатах. Згодом, коли очерет висохне, прибирають його і викидають геть. Як відзначають Зелені свята туристи? Вони самі себе несуть в зарості очерету, а коли закінчаться запаси горілки, а туристи просохнуть, то забираються звідти. Отже, сьогодні в моєму блозі:

1. Вранці тверезі люди сідають у туфель з моторчиком.

Посадка в човен

2. Вдень корови пасуться коло води.

Корови

3. Увечері Ярослав свиснув гармоніста із весілля поруч. (Фото з телефона)

Весільний гармоніст

Ну іще двадцять цікавих фоточок під катом, приєднуємося. Зазначу, що цей допис написаний заради лулзів, тому не сприймайте його всерйоз. Більш серйозні тексти будуть на днях.

4. Отже, ми завантажили до човнів стратегічні запаси питва і закуски та пішли вниз по Прип'яті — на Волині вона чиста і без радіації.

Вихід на човнах

5. Місцеві сарайчики нависають над річкою. Цікаво, як тут живуть люди серед комарів та жаб'ячого хору по ночах?

Сараї

6. Прип'ять різко розходиться в сторони і моторні туфлі виходять на озеро Люб'язь. Екіпажі потихеньку починають хом'ячити стратегічні запаси, не дочекавшись найближчої стоянки. Посеред озера є цікавий острівець з альтанкою та дерев'яною оглядовою вежею.

Човни на Люб’язі

7. На вежу всі полізли, не впустивши можливості пофотографувати околиці. В тім, нічого цікавого поруч не було — тільки очерет, трава та гладь озера.

Башта на острові

8. На труЪ туристів, які ночують на природі, а не в готелях, чекає приємний сюрприз у вигляді комірчини з лавками та столом під вежею. Тут якраз можна спожити наші стратегічні запаси, проте нас іще чекає далека дорога.

Всередині вежі

9. Я все не можу ніяк згадати ІТшну байку про постріл собі в ногу — може підкажете, ілюстрація до неї вже є. Коротше, телевик такий важкий і великий, що фотограф втомився тримати його горизонтально.

Телевик

10. Ось вам фотографі соковитої трави. Му-у-у-у!

Соковита трава

11. Поки одні хом'ячать на ходу стратегічні запаси, інші серйозно задумалися над тим, що покажуть своїм рідним вдома та читачам у блозі.

Перехресний вогонь

12. А поки всі іще тверезі, то пробують займатися авіаспоттингом. Літак летить по глісаді і його наближення видно здалеку, а лелека неочікувано вискакує із очерету і летить куди хоче — коротше, я крутий споттер.

Лелека в польоті

13. В цьому місці річка Прип'ять досить мілководна і заросла очеретом та іншою гідрофільною рослинністю, серед якої живе багато птахів. Також тут багато риби. Вода темна через болотисту місцевість.

Вузька річка

14. Але тут виявилося, що закуски в нас уже немає ... схом'ячили по дорозі. Довелося настріляти дичини і ми продовжили дорогу.

Фотограф з телевиком

15. Ось наш флагманський туфель з металевим носком, в якому перевозилися стратегічні запаси і ваш покірний слуга. Поки він був тверезим, то навіть мав нагоду трішки покермувати.

Сучасний човен

16. А ви зможете витягнути ноги із туфля, одночасно залишаючись в ньому? Якщо так, то матимете відмінний гідромасаж ніг.

Гідромасаж ніг

17. Розворотним пунктом нашої подорожі був ось цей прекрасний пляж із чистим піском, роздягалкою, укриттями від сонця та чудовим спуском у прозору воду. Тут майже не було залишених пляшок — ні, не нами, ми лишаємо лише спогади та фотографії в інтернетиках.

Класний пляж

18. Споживання стратегічних запасів не пройшло безслідно — ось керманич не вписався у поворот і заїхав у очерет.

Човен в очереті

19. Жартую — керманичі були тверезими, проте інші учасники назбирали прибережної м'яти, щоб зажувати запах спожитих стратегічних запасів.

М’ята

20. По дорозі ми зупинилися погодувати оводів — ну, тобто, нам сказали, що ми зможемо побачити доти часів Першої світової і ми їх побачили, але згодом зрозуміли, що працівники Національного парку "Прип'ять-Сто́хід" підтримують популяцію оводів шляхом регулярного завезення до них туристів.

Дот

21. Люди з фотоапаратами неодмінно полізли всередину.

Всередині доту

22. Ключовою точкою нашої водної прогулянки була база в селі Сваловичі, де ми прикінчили наші стратегічні запаси. Про село буде написано в наступних дописах, двома словами — канонічна глибинка.

Село Сваловичі

23. Просохнувши, ми подалися додому — так як водна прогулянка забирає багато сил та енергії, то нас чекала святкова вечеря.

Поїздка додому

Але це ще не все, Зелені свята продовжуються, завтра буде саме цікаве, не перемикайтеся.