Сьогодні "бонус-трек" по CEE 2017, косплеєри. Їх щороку все більше і більше — піарщики вигадують щось все гучніше. Поїхали.

Хижак від Acer.

CEE2017

Продовжимо відвідання виставки CEE2017 і сьогодні у випуску:

Компанія Xerox показує ксерокси.

CEE2017

Компанія Epson показує епічні ксерокси.

CEE2017

Компанія Microsoft не показує нічого нового.

CEE2017

Далі буде більше фотокамер, комп'ютерів, електротранспорту та багато іншого цікавого.

Цей травень в мене видається туристичним. Ну, по перше, цей травень в мене розпочався не 1 травня як у всіх людей, а вранці 29 квітня, коли я виліз із поїзда в Івано-Франківську і поїхав з веселою компанією в Карпати на бограч.

Бограч 2017

План був наступний — натовп із сорока чоловік збирається на полонину Боярин, що в Ґорґанах, заносить туди казанки, продукти і себе хороших, стає табором, готує бограч і всіляко це святкує до пізньої ночі. Наступного дня всі розбігаються по різних маршрутах залежно від того, хто скільки вихідних має.

Бограч-гуляш — мадярська страва пастухів, що довго вариться в казані на вогнищі.

Оператор жопорук, я вас попередив. Ну і скло не надто підходяще для рухомих об'єктів. Але якщо вам так подобаються маленькі поїзди, то можна подивитися.
— Ми експериментуємо із тематикою статей, пробуємо різні теми, відмінні від основної, шукаємо, що сподобається читачам.
Редактор сайту
— Я в дитинстві любив конструктори. В мене було декілька різних, проте вони були простенькі. І я хотів багато-багато деталей, щоб збирати з них усе.
Автор сайту

А чим ви любили гратися в дитинстві? А чим хотіли гратися? А може ви і зараз не проти чимось погратися? Ось я не відмовив собі в задоволенні і погрався конструктором від Makeblock. Ні, я не купував його і у нас у продажу його немає, тільки через Інтернет. Та й недешева ця забавка.

Загальний вигляд

Makeblock — це конструктори для навчання дітей основам програмування — в його основі лежить плата з Arduino. На сайті виробника є різні набори — від мінімального Starter Kit до великих наборів. Деталі та складові можна докупити пізніше залежно від бажання.

Ну не можливо грати Pokemon Go в Україні, ти їх ловиш а суди відпускають
Коментар в Інтернеті про нову гру.

Цікаво, а чи можливо займатися ботоводством у Pokemon Go? Видираєте APK, запускаєте його у віртуальному середовищі, що подає програмі фейкові GPS-дані, гіроскоп та компас. Камера, кажуть, необов'язкова в програмі, хоча їй можна згодувати картинку з Google Earth.

Тобто, або ти просто сидиш в теплій хаті і нікуди не вилазиш, тільки стрілочки топчеш на ноутбуці, або навіть і цим не займаєшся, скрипт дві-три години на добу "ходить" із пішохідною швидкістю по околицях і збирає Покемонів, а ти потім ними баригуєш.

P.S. Ні, не грав.

Подивився я новий сезон Top Gear і ось що хочу сказати. Кларксон, напевне, мудак, але незамінний мудак. Без нього шоу вийшло прісним. Тобто, із розважально-автомобільного перетворилося просто в автомобільне. І справа напевне не в Евансі, хоч його стільки критикують. Отже, по пунктах:

  • За весь сезон нові ведучі нічого не змайстрували: у старих були лімузини, електрокар, фургон на повітряній подушці, карета швидкої допомоги, автомобіль-амфібія, автомобіль-дача і багато іншого.
  • За весь сезон нові ведучі нічого не зруйнували. Жодного вибуху.
  • Не було цікавих подорожей - тобто, вони їздили в Африку, де Джордан відламав бампера машині і один раз вони переїхали вузький місток і все. Де пригоди?
  • Не було неймовірних автомобілів - типу Брутуса з двигуном від бомбардувальника часів Другої світової чи бронемашини Мародер.
  • Ведучі не капостили один одному.
  • Ну і ніяких нових жартів.
Top Gear, season 23, episode 4

Цікаво, чи є серед моїх читачів той, хто це дивився? Цікаво, що там вийде із The Grand Tour?

Тут в мене виникла безумна ідея комп’ютерної гри. Попереджаю відразу — травою не поділюся, пихнув всю сам. Отже, поїхали.

  • Жанр гри — щось середнє між RPG та FPS. Ми граємо за ІТ-блогера, або ІТ-журналіста, який пише огляди.
  • Замість коридорів космічної бази чи темних підземель — нескінченні офіси.
  • В якості зброї ноутбук та фотокамера.
  • В якості ворогів — всілякі новинки, що треба оглядати. Протагоніст "стріляє" їх фотіком і швиденько пише огляди. Варто продумати, як атакуватимуть вороги.
  • В грі буде система характеристик та можливість їх прокачувати. Швидкострільність фотокамери, швидкість набору тексту, популярність сайту, швидкість обробки знімків на ноутбуці та інше.
  • Ну і боси — самі топові і дорогі пристрої.

Доповнюйте ідею.

Youtube — це не тільки відеохостинг, а й велика ігрова платформа — в ньому можна проходити ігри. При чому, тут безліч переваг проти інших платформ, зокрема:

  • Величезна кількість ігор, що постійно поповнюється.
  • Всі вони безкоштовні — вам не треба платити ані копійки, щоб пройти новинку ігрової індустрії на Youtube, піратити також не потрібно, все легально!
  • Ігри не треба завантажувати з Інтернету і встановлювати — відкрив і відразу грай.
  • Абсолютна незалежність від платформ та системних вимог. Ексклюзив на Xbox чи PS4? Нова іграшка із захмарними системними вимогами? Та байдуже — ви її пройдете навіть на дешевому смартфоні. Навіть на телевізорі, який для ігор не призначений.
  • Можна зберігатися абсолютно в будь який момент, навіть якщо гра цього спочатку не підтримує.
  • Ну, єдиний недолік — неможливість впливати на хід гри, але то дрібниці в порівнянні із значними перевагами.

Так що грайте на Youtube, не пошкодуєте.

Я просто хотів прикинути, як звучатиме українською російська рекамна пісенька на продукцію Крістіана Лубутена. Бажано без матюків.

А тепер підставте в неї запропонований вами, або іншими коментаторами, варіант. У Твіттер запропонували варіант "Облагороджений":

https://twitter.com/yurchor/status/694922604684140545

Сторінки