Цієї осені я знову відвідав Трахтемирів. Але уже не просто щоб прогулятися, а приєднався до доброї справи — небайдужі люди прибирали сміття на Зарубинецькому мисі.

Трахтемирів

Історія буде коротка, фотографій небагато, адже там нічого принципово не змінилося, а я вже публікував минулого року випуск по цих місцях.

Формально в цьому місці — регіональний ландшафтний парк Трахтемирів. Фактично його тут не видно — лише в місці згорілої мисливської садиби поставили будиночків і загородилися шлагбаумами.

З погодою цього разу повезло краще — не було вітру з водосховища, взагалі було тихо і майже гладка вода. Лише хмарно було, тому соковитих фотографій не вийшло.

Трахтемирів

Нас було семеро, правда ночувати залишилися четверо, інші живуть неподалік. Ну і рибалки на човнах — але вони не по прибиранню, радше навпаки, після невдалого улову з горя побухати на березі.

Трахтемирів

Продукт діяльності людини нерозумної. Це лише в одному місці, в іншому також назбирали. Організатори домовилися, що пляшки вивезуть згодом, а ось пластик довелося неекологічно спалити.

Трахтемирів

Попрацювавши, ми традиційно провели вечір із вогнищем та нескромною туристичною вечерею. Люблю такі стоянки.

Трахтемирів

На цьому моя коротка історія закінчилася, скоро будуть іще каяки, не перемикайтеся.