Нарешті, нарешті я вибрався у Олександрію — парк, поруч з яким я буваю щодня. І щодня дивлюся за паркан, на стіну дерев і думаю, чи вдасться мені вибратися туди до того, як опаде листя. Вдалося. Мені в цьому допоміг швидкий на підйом і охочий відірвати свою дупу від ліжка mandrivnic, який приїхав аж із міста над Дніпром у місто над Россю. Може і післязавтра вранці вдасться — бо сьогодні я був дуже мало часу, без штатива, а іще в парку було багатолюдно. Отже, фотографії для ваших очей.

1. Зараз у парку багато не тільки опалого листя, а-й людей та автомобілів. Ними (автомобілями, автобусами, бусиками) заставлена вся центральна алея і обочина дороги вздовж парку, і забита стоянка на Семашко. Не йдіть у неділю після обіду до Олександрії. Ну, або йдіть в сторону Палієвої гори — в ту частину парку менше народу доходить. І я сьогодні не дійшов. Ось Китайський місток — тут як на базарі, не пропхатися.

Китайський місток

2. В тім, зараз тут надзвичайно красиво. Тут не треба шукати місця для зйомки — просто покрутитися із фотоапаратом і наробити спонтанних кадрів — впевнений, серед них знайдуться цілком гарні.

Золоте дерево

3. На відміну від Софіївки, тут просторніше. В Умані куди не плюнь — скрізь статуя, важливий камінь, місток чи фонтан. Тут можна поблукати по довгих алеях, загубитися в глибині парку. Це дещо схоже на східну частину Софіївки — просто парк.

Осіння галявина

4. Звісно, в Олександрії є статуї, павільйони, фонтани — але вони розкидані по площі парку і не так багаточисельні. Парк не перевантажений рукотворними плюшками. Це не атракціон, це для відпочинку.

Павільйон у Олександрії

5. Річка Рось тут просто поруч — вона не грає такої великої ролі, як Кам'янка в Софіївці — ну, тобто, тут є озерця, сполучені між собою, але вони є притоками Росі. Складних гідротехнічних споруд, шлюзів та річки Стікс тут немає.

Рось коло Олександрії

6. Я вже не раз публікував фотографії із Олександрії, але висновок один — як і у випадку з Карпатами — всі природні цікаві об'єкти варто відвідувати у всі пори року. Олександрія влітку та Олександрія взимку, зняті на Nokia, додаються.

Дерево

Поки у мене все, якщо у вівторок виберуся, буде іще трішки смачних, неспішних фотографій. Не перемикайтеся.