Хоч я вам і обіцяв писати про рівненщину, проте сьогодні у випуску буде каякінг. Каякінг на рівненщині. Я вам розповім про дводенний сплав річками Корчик та Случ, від села Сторожів (коло міста Корець) до Губкова, де відомі руїни замку. Сьогодні мова йтиме про перший день і він був веселий.

Корчик

Не встигли ми стартувати, як взялися щільно поїсти. Взагалі у Віталія Веремчука погодувати туристів виходить добре — не беріть із собою багато харчів до нього у сплави. Хоча, діло було до обіду, о сьомій ранку я лише виїхав із Києва.

Старт сплаву

Корчик не дуже популярний маршрут, тому біла кобила каякерів бачить мабуть не часто.

Кобила

Спочатку річка була гарною — зручний спуск на воду по піщаному пляжу, тінь від дерев, мальовничі повороти.

Спуск на воду

Місцями було мілко, проте каяки легко проходили це. Початок сплаву видався легким. До пори, до часу.

Гарна річка

Місцеві мешканці проклали собі місток через річку, поклавши в русло труби і засипавши зверху землею. Через середню трубу якраз добре проходила байдарка, тому вилазити не довелося.

Труба

Але далі почалися завали. Спочатку такі, які можна було пройти.

Гілки

Потім на всю річку — деякі виходило переповзти, але деякі довелося обносити.

Перешкоди

Шукаємо зручне місце і вилазимо із каяків. Через такі регулярні розминки я зовсім не втомився веслувати і нічого не затекло.

Схід на беріг

Але в прибережних кущах на нас пантрували ґедзі. Мій Off не дуже допомагав.

Перетягування

Одного разу ми натрапили на красиве поле з кульбабами — і не втрималися зробити фото "Київводоканал відключив воду, а веслувати хочеться".

Веслування по траві

Повертаємося на воду і веслуємо далі, відганяючи комах.

Повернення на воду

Через деякі перешкоди вдавалося протиснутися.

Перешкоди

Швидко казка мовиться, в перший день веслувалося десь двадцять кілометрів і ми вийшли на устя Корчика, де він впадає в Случ. Тут розташоване село Устя, де ми й заночували.

Устя Корчика

Наша різнобарвна компанія фінішує коло мосту і витягує каяки на ніч.

Фініш першого дня

Дерев'яний човен, на якому я катався на регаті. В одномісному варіанті просто казка — легкий і маневрений він із свистом проскакував пороги та перекати, практично не чіпляючи каміння.

Дерев'яний каяк

Заночували ми в кемпінгу — для тих, хто не мав наметів, була можливість спати в дерев'яному будиночку. Була крамничка із нормальними цінами, кухня, столики, душ, лазня, туалет. В наметі мене не діставали комарі, я зручно спав. Проте вони мене дочекалися до ранку — прокинувшись, я чув їх багатоголосе пищання над головою.

Кемпінг

На другий день був сплав по Случу із веселими порогами, неймовірними краєвидами та руїнами замку. Але про це наступного разу, не перемикайтеся.