I am the man who arranges the blocks
That descend upon me from up above.
Короткий зміст цієї статті

1. Забираючись по великих кам'яних брилах на вершину Синяка, я все думав про те, якби їх впорядкувати і красиво там поскладати. А один роботящий чоловік взяв це і зробив. Виглядають впорядковані Ґорґани так:

Загальний вигляд садиби

Чотири роки тому я жив у садибі Богдана Поповича в Микуличині. Господар — каменяр і в нього дуже багато мурованих елементів — стіни, каміни, паркани, навіть двір вимурував. Я тоді подумав, що за кілька років він, певне, домурує іще чогось цікавого. Тому одного спекотного дня, спробувавши три сорти місцевого пива, я подумав, що було б непогано зайти в гості і подивитися на то все. Побачене мене вразило.

2. Богдан заклав каменем усе. Він мурує, як я оце слова пишу до блогу. Добудував новий корпус, альтанку, клумбу і багато чого.

Двір садиби

3. Господар охоче все це мені показав, особливо зрадів, коли я зібрався фотографувати.

Двір садиби

4. Те, що було не кам'яне, обклав каменем.

Стіна в камені

5. Кам'яний басейн хочете? Добре, що лежаки залишив дерев'яними і круг надувний у воді.

Басейн

6. Воду можна підігріти, Богдан і в печах та камінах розбирається гарно.

Басейн

7. Кам'яна кухня. Ця для самостійного приготування їжі гостями, у господині є своя.

Кухня

8. Кімнати, правда, обшив вагонкою під дерево. Номери невеликі, але нормальні, зручності додаються, а в більшості є балкони. Правда, в нових будиночках немає камінів у кімнатах.

Кімната

9. Зробив набережну — раніше тут були зарості і лавка, тепер паркан, камінь і лавка.

Беріг

10. На Пруті давно не було повеней, тому він заріс, можете порівняти із старими фотографіями. Тому Богдан проклав місток на острівець.

Беріг

11. В принципі, можна скупатися.

Прут

Садиба Богдана трохи нагадує за помпезністю палаци Суслових в Буках, тільки розмах менший. Чесно кажучи, йому варто було б запросити хоч якогось дизайнера, щоб надати своїй праці стилю, бо каменю тут ніби й забагато. Але, тим не менше, садиба мені подобається. Господар розраховує її на сімейний відпочинок, тому шумні компанії не приймає. Шкода, що цього разу я тут не жив і навряд чи колись поселюся, так як планую відвідувати інші куточки Карпат.

На цьому хвилинка піару закінчилася, іще буде трохи гір, не перемикайтеся.