Компанія Acer стає дедалі активнішою в нас і цього разу вирішила гучно нагадати про себе, влаштувавши захід із презентацією продуктів для ІТ-ресурсів та блогерів. З розмахом не поскупилися — це, звісно, не Canon з їх блокбастером на презентації нового EOS 5D, але й не Lenovo та Nikon із спокійними посиденьками "для своїх". Називався захід discover@acer — відкрий для себе продукти Acer, спробуй їх вживу.
Далі буде 45 знімків і багато літер, набраних на ноутбуці Dell. Стаття вийшла доволі довгою, тому я розбив її на розділи.
На даху висотного житлового будинку в центрі Києва Acer зібрали декілька десятків людей, яким цікаві інформаційні технології, щоб розказати їм про себе та свої продукти. З 2015 року, відколи я протоптав стежку до київського офісу компанії, таких заходів не було, тоді як конкуренти роблять це постійно. Фото червоних кросівок винятково для ілюстрації.
Організатори намагалися забезпечити все для комфортної та цікавої зустрічі. Після презентації компанії та її продуктів, учасники мали необмежений доступ до техніки та розважалися на турнірах з призами.
Передбачили навіть тепло для гостей — фізичне та трохи душевного, погода то була холодна та дощова, а майданчик відкритий.
Із майданчика на даху відкривалися чудові краєвиди на центр Києва. Напишіть в коментарях, якщо хочете, щоб я склеїв панораму.
Тут організований непоганий простір для відпочинку з міні-парком, баром та невеликою закритою залою.
На заході було цікаво дивитися не тільки на комп’ютери, а й на людей — адже популярні блогери та ІТ-журналісти часто веселі та харизматичні.
Діапазон техніки також був широкий — від смартфона в руці до професійної відеокамери на стабілізаторі.
Народ записував репортажі, інтерв’ю, робив міні-тест — часу для цього було вдосталь, залишатися можна було до пізнього вечора.
Поки я ні з ким не знайомий тут, на відміну від фототусовки, де встиг трохи вивчити людей.
Презентація продуктів Acer була першою в програмі, компанія облаштувала неформальну обстановку — всі на ти, жартували, сміялися. Спочатку розповідали історію компанії, основні напрямки бізнесу, перспективи, про те, кого і коли вони купували чи продавали.
Частина розказаного мені відома — приміром, про Acer Dust Defender, про Predator Sense та інші функції техніки, що була в мене на огляді, але деякі речі були для мене новими.
Сергій Шульга — спеціаліст з маркетингу — хороший доповідач, посада зобов’язує. Розказував і відповідав на запитання чітко, знає багато цікавих нюансів. Так, я всіх спікерів так оцінюю, професійна деформація.
Трішки цікавих фактів про компанію. Acer з латини — клен. Власне тому вони неподалік від офісу садили дерева. Predator позиціюється як окремий бренд і дистанціюється від інших лінійок продуктів. Окрім виробництва комп’ютерів Acer займається інтернетом речей та інвестиціями — логічно, не одними ж ноутбуками та моніторами жити.
Тепер про виставку. Переважну більшість експонатів я бачив раніше — щось на CEE 2016, дещо брав на огляд. Acer зараз активно просуває свої нові лінійки Swift та Spin, не здивуюся, коли побачу їх масову рекламу. Принаймні зараз я бачив спільні акції Acer і відомого інтернет-магазину із зеленим пакменом на логотипі.
Останнім часом компанія завозить більше різних моделей, хоча дуже сильно обмежена українським небагатим ринком. Утім, бюджетних моделей на виставці не було — самим доступним був, напевне, Swift 3.
Виставили звісно й Хижаків, на яких можна було гратися. З ними ми вже мали справу неодноразово. Це закінчилося тим, що я назбирав велику кількість неопублікованих матеріалів, тому мусив терміново віддавати ноутбука, щоб не гратися вечорами.
В 2016 році Acer впала в крайнощі — виставила найтонші ноутбуки та найтовщий. Acer Spin 7 також побував у моїх руках.
А це новинка на нашому ринку — продукція із серії Acer Gaming. Вона стоїть посередині між простими Aspire та великими та дорогими Predator. Зокрема, VX15 із яскраво вираженим ігровим дизайном, відеокартами GTX1050 та GTX1050Ti та помірним цінником. Хочу витрусити його на тест.
Іще одна цікавинка, яку обіцяли завезти іще минулого року — компактний настільний ігровий комп’ютер Predator G1. Системний блок об’ємом 18 літрів вмішує систему на процесорі до Core i7-7700K та настільну відеокарту до GTX1080. Особливістю його є зовнішні два блоки живлення ноутбучного типу. Теж цікавий екземпляр: Acer, дай поганяти, цікаво як в нього з охолодженням, можливістю апгрейду та зручністю роботи. Я люблю тестувати системи, де поєднано компактність та продуктивність
Радує, що Acer випускає не тільки комп’ютери, розміром в малосімейну квартиру, а й щось компактне.
Настільний комп’ютер із лінійки Acer Gaming — я би купив, в ньому звичайний корпус без свистілок-перділок і більш приземлений цінник. Але, на жаль, готові настільні комп’ютери я не купую, бо немає грошей колись навчився збирати їх сам.
Predator XB1 (XB271HK) — ігровий монітор, що поєднує в одному реченні слова "ігровий" та "практичний". Він мені сподобався, я брав його на тест і скоро напишу огляд. Хоча, модель не сама нова, Acer нещодавно представила наступника XB2.
В Call of Duty я колись багато грав у школі на уроках англійської мови. Вчителька кликала — Who is on duty today?
Організатори пограбували геймерський магазин оформили виставкову ігрову зону клавіатурами та мишками Razer та поставили крісла DXR Acer. Тобто, насправді, вони DX Racer, але кого це хвилює.
Не обійшлося без електронної наркоманії. В куточку стояв Predator 17X із підключеним та налаштованим HTC Vive, яким я теж мав щастя гратися раніше.
Тому цього разу я спостерігав, як інші гості пробують першу дозу. Хоча, для цього чувака вона навряд чи перша. Благо, під цю штуку не завезли дуже багато ігор, тому ви не ризикуєте отримати залежність.
Нагадаю, що HTC Vive одна із найбільш досконалих користувацьких VR-систем, оснащена зовнішніми датчиками руху та власними ігровими контролерами.
Цей ноутбук не виставковий, а робочий Сергія Шульги, проте я теж такий брав на тест і скоро опублікую огляд — дуже чудова машинка для роботи.
Не обійшлося без пригощання — тут в Acer також не поскупилися: різноманітні напої та наїдки подавали без упину.
Минулого року Lenovo представляла свої нові ноутбуки із лінійки Yoga в ресторані сирої та вегетаріанської їжі, Acer же подали на презентацію Predator'ів м’ясо. Бургери це трохи не те, що пасує Хижакам — вважаю треба було стейки з кров’ю.
Залишаючи зустріч, я ледве помістився до ліфта, а потім до маршрутки. Хоча, в ті мікроавтобуси і так ледве поміщаюся, і причина не в тому, що я такий великий.
На барі щедро наливали.
І це теж було. Я кальянів не любитель, більше до того, що на попередньому знімку, але народ булькав.
Я думаю, що наступного разу треба знімати не дах висотки в центрі Києва, а базу відпочинку за містом на цілі вихідні — народ просто невимушено спілкувався. Може Acer відкрити четвертий напрямок бізнесу — організацію приємних зустрічей?
Для шанувальників ReVolt випала нагода погратися в справжні машинки і це було весело. Організатори зробили невелику імпровізовану трасу для перегонів.
І оголосили турнір із призами. Тут зібралися охочі поганяти.
Їздили здебільшого так. Ніхто не здогадався елементарно спитати в учасників водійське посвідчення. Хоча, до машинок іще треба звикнути.
Тихіше їдеш — далі будеш. Виграв найбільш акуратний учасник.
На презентації ігрових комп’ютерів не обійшлося без кіберспортивного турніру. Перша гра — Mortal Combat на Predator Z35.
Сюди теж вишикувалася черга охочих віртуально натовкти один одному пики.
До гравців приставили рефері із турнірною таблицею, переможець переходив у наступний тур.
Ну а на проекторі грали у віртуальний ногом’яч FIFA. Вибачте мене, не люблю цю гру.
Тут турнір відбувався найбільш спокійно без натовпу спостерігачів та криків, що нехарактерно для справжнього ногом’яча. Вувузели не завезли.
Зате в ролі рефері гарна тян.
Переможців турніру нагороджували конструкторами uGears. Ось акуратний водій.
А цьому скромному товаришу не було рівних у далекосхідному мистецтві мордобій-фу.
Ну і подарунок тому, хто закотив найбільше м’ячів ногами у ворота.
Захід в Acer вийшов цікавим та збалансованим. Неформальна атмосфера, не дуже тривала презентація, конкурси та повно цікавої техніки. Так вийшло, що добра половина експонатів вже була в моїх загребущих руках, це тому, що київський офіс Acer найбільше їх мені дає. Але нова техніка теж цікава, буде що тепер трусити на огляд.
От тільки Сергій так і не виніс на публіку монстробука Predator 21X, хоча мова про нього йшла. І на цьому в мене все, цікавих вам заходів, не перемикайтеся.